sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Zaproszenie na trzecie spotkanie biznesowe w Urban Labie, w ramach TECHNOLOGY HUB!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  „Nowoczesny HR: cyfryzacja akt pracowniczych” – to temat kolejnego już spotkania, które odbędzie się w Centrum Innowacji Miejskich, w Rzeszowie, w Urban Labie, które znajduje się przy ulicy 3 Maja 13. To będzie już trzecia odsłona spotkań biznesowych w ramach TECHNOLOGY HUB – Mix for you with business. O czym jego uczestnicy będą rozmawiali? Poruszony zostanie temat jak kluczowe dla rozwoju oraz bezpieczeństwa twojej firmy jest odpowiednie zarządzanie dokumentacją pracowniczą. Spotkanie odbędzie się już niedługo, bo 23 października i rozpocznie o godzinie 11:00. Aby uczestniczyć w mityngu, należy odpowiednio wcześniej się zarejestrować, wchodząc na stronę internetową – https://forms.office.com/e/DB2SyUG0B9.

  Podczas organizowanego panelu, merytorycznego, zaproszeni eksperci, którzy mają obszerną wiedzę na temat zarządzania dokumentacją oraz związanymi z tym prawami, postarają się w jak najbardziej możliwy prosty sposób przybliżyć tobie, jak powinno wyglądać zarządzanie elektroniczną dokumentacją pracowniczą. Postarają się także ułatwić nawigację przez przepisy prawne dotyczące danych osobowych.

  Zaproszonymi gośćmi, którzy wybiorą się na to spotkanie będą: Katarzyna Budny (Radca Prawny, Kancelaria LTM Tax and Legal Kuś, Skłodowski i partnerzy) oraz Jolanta Mańkowska (Ekspert ds. Współpracy Strategicznej, KIR).

  Poznaj dokładny program spotkania!

  11:00 – Oficjalne otwarcie

  11:10 – Panel merytoryczny:

  Jak prowadzić akta osobowe w formie elektronicznej?

  Jak wykorzystać certyfikaty kwalifikowane?

  12:15 – Sesja Q&A i networking

  Oprócz tego wszyscy uczestnicy poznają inspirujące historie firm, które przeszły przez proces transformacji zarządzania dokumentacją pracowniczą. To także będzie doskonała okazja do wymiany różnych doświadczeń związanych z prowadzeniem firmy oraz do  biznesowego networkingu, czyli do nawiązania biznesowych relacji w celu wymiany wiedzy czy też umiejętności.

  Warto wybrać się na to spotkanie, szczególnie jeśli chcesz, aby twoja firma weszła na nowy, cyfrowy poziom i jeśli nie wiesz, jak właściwie zarządzać dokumentację pracowniczą, dbając jednocześnie o najwyższe standardy bezpieczeństwa i zgodności z prawem.

  Na wszystko zaprasza Wioletta Piątkowska, Dyrektor Regionalnego Centrum Sprzedaży Krajowa Izba Rozliczeniowa w Rzeszowie oraz Robert Homicki, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Rzeszowa ds. Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com