sobota, 30 września, 2023
+

  Znamy zespoły bluesowe, które zagrają podczas konkursu w ramach festiwalu Breakout Days już niedługo w Rzeszowskich Piwnicach!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od 14 do 16 września 2023 roku odbędzie się rzeszowski, popularny festiwal pod nazwą Breakout Days. Festiwal poświęcony jest pamięci szczególnie związanemu z Rzeszowem, Tadeusza Nalepy, twórcą zespołu bluesowego Breakout, którego muzykę zna i nuci cała Polska. Cały festiwal ma na celu popularyzować Nalepę i jego bluesową muzykę, z której słynął. W tym roku to będzie już 14. edycja imprezy i potrwa trzy dni. Będzie wiele koncertów, ale też jak co roku będzie zorganizowana akcja „Gramy dla Nalepy” oraz konkurs muzyczny.

  Konkurs bluesowy już 13 września! Kto zakwalifikował się do niego?

  Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń do Konkursu Zespołów Bluesowych wybrano w sumie dwunastu wykonawców, którzy już 𝟏𝟑 𝐰𝐫𝐳𝐞𝐬́𝐧𝐢𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫. zaprezentują swoje interpretacje utworów Tadeusza Nalepy. Przesłuchania konkursowe odbywać się będą o godzinie 16:00, w najbliższą środę w Rzeszowskich Piwnicach. Każdy może przyjść i posłuchać koncertów, wstęp na to wydarzenie jest całkowicie darmowy. Wystąpią: 4 And ▪️ Billy Goats ▪️ BlackJob ▪️ Cold Red ▪️ Gar Wolanda ▪️  The FoxCats ▪️  Zespół Ke Yoo ▪️ Liver ▪️  Natalia Gral & The Room Band ▪️  RoseMerry ▪️  Sztof  ▪️ The Melange

  Do wygrania, dla najlepszych muzyków, przewidziane są nagrody: Grand Prix – Nagroda Prezydenta Miasta Rzeszowa w wysokości 6000 zł netto oraz nagroda specjalna dla najlepszego gitarzysty konkursu: voucher o wartości 3000 zł ufundowany przez Pusz Guitars. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie na stronie https://breakoutdays.pl/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com