wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zarezerwuj najbliższą sobotę i wybierz się na Dni Osiedla Załęże z mnóstwem atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dni Osiedla Załęże to plenerowa impreza, która odbędzie się 19 sierpnia 2023 roku na terenie posesji Rzeszowskiego Domu Kultury filii Załęże, przy ul. Księdza Jana Stączka 12. Wydarzenie będzie trwało od godziny 16:00 do 22:00, a wstęp będzie wolny.

  Impreza ta oferuje różnorodne atrakcje dla mieszkańców Rzeszowa, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Występ specjalny będzie prezentowany przez zespół muzyczny THE BRASS FAMILY. W programie przewidziane są także pokazy kickboxingu, prezentacje ochotniczej straży pożarnej oraz warsztaty z zakresu nauki i edukacji.

  Najmłodsi uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z atrakcji takich jak duża zjeżdżalnia, basen z kulkami, zamek do skakania oraz koło fortuny, prowadzone przez SKYWARE. Zaplanowane będą również zabawy językowe przygotowane przez Pracownię Językową ENGLISHLOFT oraz zagrodę ze zwierzętami, w tym alpakami i kucykami.

  Dla dzieci i rodziców będą zorganizowane żartobliwe zabawy, konkurencje, gry estradowe oraz warsztaty taneczne z wykorzystaniem baniek mydlanych.

  W ramach programu imprezy odbędą się także konsultacje kosmetyczne MARY KAY oraz wystawa grzybów, przygotowana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, wraz z poradnictwem i profilaktyką zdrowotną. Istnieje także możliwość skorzystania z symulatorów narko- i alkogogli. Stoisko gabinetu BEAUTY PERFECT Fryzjerstwo i Kosmetyka będzie także dostępne, a swoją ofertę zaprezentuje Centrum Medyczne MEDICUS, oferujące usługi diagnostyczne i specjalistyczne.

  Imprezę zakończy wieczorna zabawa taneczna pod gołym niebem. Na miejscu będzie możliwość zakupu przekąsek takich jak wata cukrowa, popcorn, lody, potrawy z grilla oraz zimne napoje.

  Wydarzenie jest organizowane przez Radę Osiedla Załęże oraz Rzeszowski Dom Kultury filię Załęże. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału i wspólnej zabawy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com