czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Teatr im. Wandy Siemaszkowej zaprasza wszystkie dzieci 1 czerwca, na poranny spektakl pt. „Przygody Koziołka Matołka”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  O godzinie 9:00, 1 czerwca 2023 roku, rzeszowski Teatr im. Wandy Siemaszkowej szykuje dla maluchów prawdziwą niespodziankę. Teatr bowiem zaprezentuje przedstawienie dla wszystkich dzieci z okazji ich święta spektakl pt. „Przygody Koziołka Matołka”. Jest to opowieść, którą na pewno wszystkie maluchy znają z bajek, a ci co jeszcze nie, będą miały wspaniałą możliwość poznać. Teatr zaprasza całe rodziny z dziećmi. Wypad do takiego miejsca może być wspaniałym prezentem dla maluchów!

  Kim jest Koziołek Matołek?

  Może i Koziołek Matołek nie jest najmądrzejszym zwierzątkiem na świecie, ale na pewno nie brakuje mu sprytu, śmiałości, ciekawości, uroku osobistego i poczucia humoru, które pozwalają wyjść mu cało z każdej opresji. Ten mały wesoły cwaniak z odwagą rusza na podbój świata – z Koziej Wólki wybiera się do Pacanowa, przy okazji zahaczając o Warszawę, Stany Zjednoczone, Afrykę, Azję, a nawet… Księżyc. Przez swoje figle i nieroztropność nieraz wpada w tarapaty, ale śpiewająco (dosłownie, bo przedstawienie to swego rodzaju musical) i z wdziękiem zawsze udaje mu się wybrnąć z sytuacji.

  Przygody Koziołka Matołka to wierna adaptacja komiksu Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza, pełna humoru nie z tej ziemi i niezwykłych zwrotów akcji. Ten wierszowano-muzyczny spektakl to doskonała zabawa dla całej rodziny!

  Twórcy, którzy przyczynili się do stworzenia spektaklu

  Obsada: Mariola Łabno-Flaumenhaft, Małgorzata Pruchnik-Chołka, Michał Chołka, Marek Kępiński, Mateusz Mikoś, Robert Żurek

  Autor: Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz

  Reżyseria: Sławomir Gaudyn

  Scenografia: Grzegorz Janiszewski

  Adaptacja: Grzegorz Janiszewski

  Muzyka: Adam Prucnal

  Teksty piosenek: Krystyna Wodnicka

  Czas trwania przedstawienia to 120 minut.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com