poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Co Rzeszowski Dom Kultury organizuje w najbliższym czasie?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W nadchodzącym czasie Rzeszowski Dom Kultury rozłożony po wielu filiach na terenie całego miasta Rzeszowa będzie organizował wiele wydarzeń. Między innymi będzie to wiosenny koncert na Staroniwskiej, na którym zaprezentują się podopieczni pracowni muzycznych, podobnie jak podczas Dnia Mamy na Matysówce. Na Staroniwskiej także już 1 czerwca wszystkie dzieci z okazji swojego święta wybawią się podczas organizowanej z myślą o nich atrakcjach. Mali majsterkowicze mogą skorzystać z warsztatów na Przybyszówce, z kolei Miłocin zaprasza na rodzinną imprezę – dni osiedla już w nadchodzącą niedzielę.

  „Wiosenny koncert” – pod takim hasłem odbędzie się nadchodząca impreza muzyczna w Rzeszowskim Domu Kultury na Staroniwa! Razem z organizatorami serdecznie zapraszamy na to muzyczne wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższy wtorek 30 maja 2023 roku o godzinie 17:30 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staroniwa przy ul. Staroniwskiej 46. Podczas koncertu wystąpią uczestnicy zajęć muzycznych z Rzeszowskiego Domu Kultury filii Staroniwa i filii Zwięczyca, którzy na co dzień szlifują swój talent pod czujnym okiem instruktor Elżbiety Kłosowicz. Liczba miejsc ograniczona!

  Rzeszowski Dom Kultury filia Staroniwa serdecznie zaprasza dzieci do udziału w zabawie z okazji Dnia Dziecka. Zabawa odbędzie się w czwartek 1 czerwca 2023 roku w godzinach 17:00-19:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staroniwa przy Staroniwskiej 46. W programie: zabawa taneczna, animacje, konkursy dla dzieci, gry XXL, mobilny baloniarz, bańki mydlane, fotościanka, warsztaty dla dzieci, sztuczna mgła, maskotka XXL. Udział w zabawie jest bezpłatny. Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są w dniach 24-30 maja 2023 roku pod numerem 518 191 764 (pn-pt, 12:00-18:00). Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie finansowane z osiedlowego programu z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych na rok 2023.

  Czy Twoje dziecko lubi wiercić, skręcać lub szlifować? Zapisz je na Warsztaty Młodego Majsterkowicza, które odbędą się w środę 31 maja 2023 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Przybyszówka przy ul. Dębickiej 170. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli używać prawdziwych narzędzi, a własnoręcznie wykonane przedmioty wziąć do domu.

  Warsztaty odbędą się w dwóch grupach wiekowych:

  17:00-18:30 – 7-10 lat

  18:30-20:00 – 11-12 lat

  Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 505 056 993, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Wydarzenie finansowane z osiedlowego programu z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych na rok 2023.

  Z okazji Dnia Mamy, w poniedziałek 29 maja 2023 roku o godzinie 18:00, uczestnicy zajęć wokalnych odbywających się w Rzeszowskim Domu Kultury filia Matysówka oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 34 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Rzeszowie zaprezentują swoje muzyczne umiejętności. Koncert odbędzie się w Rzeszowskim Domu Kultury filia Matysówka przy ul. Matysowskiej 99. Podczas niego będzie można usłyszeć znane i lubiane przeboje m.in. “Chodź pomaluj mój świat”, “Dni, których nie znamy”, “Co się stało z mamą”, “Szukaj mnie”, które wykonawcy zadedykują swoim kochanym Mamom.

  Rada Osiedla Miłocin – Św. Huberta oraz Rzeszowski Dom Kultury serdecznie zapraszają na wspólną zabawę z okazji Dnia Osiedla Miłocin – Św. Huberta. Impreza odbędzie się na boisku sportowym przy ul. Myśliwskiej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00. Wstęp bezpłatny! Zapraszamy 28 maja, w nadchodzącą niedzielę.

  12:45 – wprowadzenie pocztów sztandarowych PZŁ – Okręgu Rzeszowskiego

  13:00 – powitanie gości i rozpoczęcie Dnia Osiedla Miłocin – Świętego Huberta w Rzeszowie

  13:10 – Prezentacja dorobku PZŁ Zarządu Okręgowego w Rzeszowie z okazji 100-lecia

  13:30 – Animacje i konkursy dla najmłodszych

  14:00 – Koncert muzyki myśliwskiej, pokazy psów ras myśliwskich oraz pokazy wabienia zwierzyny

  15:00 – Występ wychowanków przedszkola i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 12 w Rzeszowie

  16:00 – Zespół Pieśni i Tańca „Pułanie”

  17:00 – Animacje i konkursy rodzinne

  19:00 – Wspólna zabawa taneczna

  24:00 – Zakończenie zabawy

  Dodatkowe bezpłatne atrakcje:

  dmuchańce (zjeżdżalnie, zamek do skakakania, basen z kulkami wodnymi, basen z kulkami)

  konkursy z nagrodami

  gulasz myśliwski

  stoisko Polskiego Związku Łowieckiego z okazji 100-lecia

  stoisko Lasów Państwowych

  o 15:00, 16:00, 17:00 godzinowe zwiedzanie z przewodnikiem Zabytkowej Kaplicy połączone

  z prelekcją o walorach artystycznych kaplicy i kulcie św. Huberta

  18:30 – Majówka, Zabytkowa Kaplica – koncert kwartetu

  Oferta gastronomiczna płatna.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com