sobota, 20 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Rodzina Karolinki prosi o pomoc. Trzeba uzbierać pieniądze na drogą rehabilitację, by dziecko mogło dalej chodzić!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Karolinka to dwuletnia przeurocza dziewczynka, która pochodzi z Sanoka, które leży w województwie podkarpackim. 30 listopada ubiegłego roku u malucha zdiagnozowano włókniaka niekostniejącego lewej nóżki.  Jest to zmiana o charakterze niezłośliwego nowotworu, która spowodowała u Karolinki ubytek kości wynoszący aż 25 procent. Jeśli dojdzie do większego ubytku, dziewczynka może nawet stracić nóżkę!

  Karolinka ma dopiero 2 latka, a już jest po szeregu rehabilitacji, które są niezbędne dla jej sprawności. Dziecko nie może poruszać się jak inni, zdrowi rówieśnicy, nie może biegać, skakać, a które dziecko nie marzy, aby wejść na trampolinę lub pobiec za bańką mydlaną?

  „Serce nam pęka, gdy widzimy jak nasza córeczka płacze podczas rehabilitacji i prosi, abyśmy ją stamtąd zabrali. Czujemy się wtedy bezsilni. Niestety, dalsze ćwiczenia pod okiem specjalistów to jedyna szansa na walkę o sprawność i samodzielność naszej córeczki. Nie wiemy jak długo będzie trwała rehabilitacja Karolinki, ale już teraz jej koszty przerastają nasze możliwości. Bez wsparcia nasza córeczka straci szansę na normalne dzieciństwo. Nie możemy do tego dopuścić, dlatego całym sercem prosimy Was o pomoc!”

  Przejmująco opowiada rodzina

  Do tej pory, zbiórkę wsparło 237 osób przeznaczając w sumie 5297 zł. Potrzeba zebrać jeszcze około 40 tysięcy zł. Karolinka Niemiec jest bardzo dzielna, a cała jej rodzina wierzy, że uda się zebrać cała potrzebną kwotę pieniędzy na drogą rehabilitację, w odpowiednim czasie. Wtedy wszyscy będą pewni, że dziewczynka wyzdrowieje, a ryzyko, że może nie chodzić minie! Wejdź na podany link i pomagaj! https://www.siepomaga.pl/karolina-niemiec.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com