środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Bardzo dobry występ rzeszowskich judoków na międzynarodowym turnieju

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Z pokaźną liczbą medali i pucharem wrócili z Jasła gdzie odbył się Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci Carpatia Cup judocy Millennium AKRO Rzeszów.

  W jasielskim turnieju wystartowało ponad 400 judoczek i judoków krajowych jak i z Wegier, Kosowa, Albanii, Słowacji i Ukrainy.

  Pięciu zawodników rzeszowskiego klubu judo stanęło na najwyższym stopniu podium wygrywając rywalizację w swoich kategoriach wagowych: Ignacy Dziepak do 60 kg, Lena Kuzia do 57 kg, Szymon Niemiec do 50 kg, Dominik Wołowiec do 55 kg, Jakub Baran do 51 kg

  Czterech zawodników wróci do domu ze srebrnymi medalami:  Robert Tarsała do 50 kg, Maksymilian Piotrowski do 30 kg, Mikołaj Rzeźnik do 36 kg, Ada Bereś plus 46 kg.

  Najliczniejszą grupą 10 zawodników może się cieszyć z brązowych medali: Radosław Kiczek do 46 kg, Hubert Jakubowski do 42 kg, Miłosz Jakubowski do 55 kg, Wojciech Gajdek do 38 kg, Bruno Jakubowski do 35 kg, Maria Rzeźnik do 36 kg, Aleksander Więch do 30 kg, Hanna Dec do 28 kg, Kacper Stec do 36 kg oraz Hlieb Fedor do 33 kg.

  Bardzo dobrze spisali się również, którzy znaleźli się tuż za podium  Jan Bełch do 42 kg, Julia Dec do 52 kg i Wladimir Karaban do 30 kg.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com