czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Międzynarodowe sukcesy Grupy Reprezentacyjnej ArtDance z Rzeszowskiego Domu Kultury!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Grupa Reprezentacyjna ArtDance z Rzeszowskiego Domu Kultury została zdobywcą licznych nagród podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca „World Talent Show & Dance Competition”, który odbył się w dniach 11 – 12 marca 2023 roku w Dębnie. Organizatorzy wydarzenia gościli uczestników z Polski, Ukrainy oraz Włoch.

  Podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca „World Talent Show & Dance Competition” uczestnicy z całej Polski i nie tylko rywalizowali o awans do finałów jednego z największych turniejów na świecie „World of Dance”. Tancerki z Grupy Reprezentacyjnej ArtDance podczas trwającej cały dzień rywalizacji zdołały wywalczyć liczne nagrody w różnych kategoriach konkursowych i wiekowych.

  •          I miejsce – Martyna Kołodziej w kategorii Modern semi pro 17+

  •          II miejsce – Urszula Kuczma i Emilia Gurbała w kategorii Modern semi pro 13-16

  •          II miejsce – Aleksandra Malec i Oliwia Wilk w kategorii Jazz semi pro 17+

  •          IV miejsce – Aleksandra Winiarz w kategorii Jazz amateur 13-16

  •          V miejsce – Amelia Rusinek w kategorii Show Dance semi pro 17+

  •          VII miejsce – Anna Korzhova w kategorii Modern semi pro 13-16  

  ArtDance to wielokrotnie nagradzana Grupa Reprezentacyjna Rzeszowskiego Domu Kultury, która od 2014 roku bierze aktywny udział w festiwalach i przeglądach o randze regionalnej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Zespół trenuje na co dzień w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście pod czujnym okiem instruktor Wiktorii Lech.

  Zespół  Taneczny ArtDance działa w Rzeszowskim Domu Kultury od października 2014 roku. Założycielem grupy była instruktor – choreograf Karolina Słonka-Kaczor. Zajęcia zespołu opierają się na technice tańca współczesnego, show dance, obserwacji i poznawaniu swojego ciała, improwizacji ruchowej oraz uwalnianiu określonych emocji podczas tańca. Instruktorem i opiekunem artystycznym zespołu jest Urszula Surowiec. Grupa Reprezentacyjna ArtDance bierze czynny udział w licznych konkursach i przeglądach tanecznych o randze wojewódzkiej, ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com