0,6 C
Rzeszów
wtorek, 31 stycznia, 2023
+

  Naucz się grać na ukulele razem z Rzeszowską Akademią Muzyki na ul. Żwirki i Wigury 8. Pierwsze zajęcia już w lutym!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zawsze chciałeś się nauczyć grać na jakimś instrumencie, lubisz śpiewać, marzysz o tym, żeby w Nowym Roku dać sobie przestrzeń do kreatywnego działania, szukasz grupy ludzi, z którymi połączy Was wspólna pasja? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to nie ma nad czym się dłużej zastanawiać! Dołącz do KURSU GRY NA UKULELE dla dorosłych (od 15. roku życia). Jeśli zdecydujesz się do końca stycznia na zapis – złapiesz się na zniżkę -50 zł na cały kurs! Nie zwlekaj!  

  Zapisów można dokonywać:

  • wysyłając wiadomość na mail: rzeszowskaakademiamuzyki@gmail.com,
  • telefonują pod numer tel: 518442336,
  • kontaktując się przez whatsapp, messenger,
  • a także przez formularz na stronie www.rzeszowskaakademiamuzyki.com.

  Liczba miejsc jest ograniczona! Maksymalna liczba osób w grupie to 6 osób. Nie musisz mieć swojego instrumentu – placówka zapewni je na czas zajęć.

  Zajęcia będą odbywały się we wtorki w godzinach: 18.50 – 19.35 w siedzibie Rzeszowskiej Akademii Muzyki przy ul. Żwirki i Wigury 8 w Rzeszowie. Kurs trwa 3 miesiące – łącznie 12 spotkań od 7.02.2023 r. do 25.04.2023 r.

  Podczas kursu nauczysz się podstawowych akordów, przykładowego bicia, zagrasz i zaśpiewasz popularne piosenki. Dostaniesz od szkoły muzycznej także specjalnie przygotowane materiały.

  Koszt udziału w kursie:

  – zapis do 31.01.2023 r. – koszt 550 zł

  – zapis od 1.02.2023 r. – koszt 600 zł

  Koniec zapisów – 4.02.2023 r.

  Rzeszowska Akademia Muzyki nie odrabia zajęć w ramach kursu, jeśli kursanci nie mogą uczestniczyć w zajęciach. Jeśli kursant nie bierze udziału w zajęciach – cena pozostaje bez zmian.

  O szkole Rzeszowska Akademia Muzyki

  Rzeszowska Akademia Muzyki to miejsce, które stawia na rozwój muzyczny dzieci, młodzieży, jak również dorosłych. Akademia powstała z pasji do muzyki, do uczenia, do przekazywania i szerzenia najpiękniejszej i najbardziej rozwijającej dziedziny sztuki, jaką jest muzyka.

  Celem placówki jest kształcenie przyszłych odbiorców muzyki, kształtowanie poczucia estetyki, nauka gry na instrumentach oraz emisji głosu.  Kształcenie muzyczne ułatwi dzieciom naukę w szkole, poprawi koncentrację, rozwinie zdolności manualne, koordynacyjne, wspomoże w nauce matematyki czy w przyswajaniu języków obcych.

  Oferowane są zajęcia dla dzieci od 4 miesiąca życia, po dorosłych i seniorów. W ofercie znajdują się zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne.

  Podczas zajęć jeden na jeden – nauczyciel – uczeń, dostosowany jest program indywidualny do potrzeb i zainteresowań ucznia. Szkoła nie skupia się na jednym gatunku muzycznym, pragnie uczyć przede wszystkim wszechstronności i otwartości.

  Rzeszowska Akademia Muzyki to miejsce tworzone przez profesjonalnych muzyków, absolwentów najlepszych uczelni artystycznych w kraju, koncertujących artystów.

  Dołącz i pokochaj muzykę!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com