środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Poszukujesz profesjonalnej szkoły tańca w Rzeszowie, w której nauczysz się wielu styli, w tym także tańca na obcasach? Sprawdź ofertę LEILA dance & performance!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  LEILA dance & performance  to przestrzeń zbudowana z pasji do tańca i kobiecości. Przestrzeń w której w bezpieczny sposób każdy może rozwinąć się kreatywnie, ruchowo i mentalnie. Jest to przestrzeń dopracowana pod każdym względem, lecz w ciągłym procesie rozwoju.

  Lokalizacja Studia to samo centrum miasta Rzeszowa. Kilka minut spacerkiem znajduje się rzeszowski rynek, dworzec kolejowy, galeria oraz przystanek autobusowy z największą dostępnością autobusów miejskich. Przy budynku znajduje się parking dla klientów, można też skorzystać z miejskich miejsc parkingowych przy ul. J. Piłsudskiego. Wysoka kondygnacja lokalu Studia zapewnia niesamowity klimat, szczególnie wieczorem. W budynku znajduje się winda, choć oczywiście warto korzystać czasami ze schodów.

  150 m2 zostało zaprojektowane tak, by spełniać wszelkie funkcje treningowo – estradowo – imprezowe. Setki metrów programowalnego oświetlenia ledowego, reflektory sceniczne, profesjonalne nagłośnienie estradowe, tafle luster srebrnych i 3D, wyjątkowe czarne panele – to tylko niektóre z elementów odróżniających to miejsce od innych.

  Studio wyposażone jest również w pomoce treningowe. Szatnia oraz recepcja to miejsca w których komfortowo można poczekać na zajęcia lub swoje dziecko oglądając nasze taneczne filmy i  popijając wodę z cytryną, herbatę lub kawę przygotowaną przez recepcjonistkę.

  Leila

  Założycielka Studia, prekursorka tańca high heels na Podkarpaciu oraz wielu innych zajęć tanecznych tj. sexy dance, burleska, tik tok dance, music video dance, czy zajęcia high heels i ladies style w języku angielskim.

  Swoją taneczną przygodę zaczynała od baletu. Podczas nauki aktorstwa  w Warszawie oprócz wachlarza umiejętności jakie powinien posiadać aktor studiowała świadomość ciała i taniec impro. Ze stylem high heels związała się w 2016 roku. Od tego czasu tańczyła na scenach w Polsce i za granicą min. w Teatrze IMKA w Warszawie, Teatrze Kamienica, na Sycylii podczas DanzArt Festival. Doświadczenie przed kamerą zdobywała na planach teledysków gwiazd np. Kayah, spotach oraz w szkole aktorskiej. Wieloletnia instruktorka tańca i choreografka.

  Prowadzone zajęcia: HIGH HEELS  / SEXY DANCE / BURLESKA / LADIES STYLE eng / AKTORSTWO / MORNING i EVENING ROUTINE

  Klaudia

  Taniec to jej pasja. Pracuje jako tancerka przy różnego rodzaju pokazach, eventach, występuje na koncertach przy boku piosenkarki „Cleo”. Brała udział wielu teledyskach i reklamach. Chociaż scena i plan zdjęciowy to jej żywioł, zdobyła także podium na wielu turniejach tanecznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Posiada min. tytuł Mistrza Polski na KRAJOWYCH MISTRZOSTWACH INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION. Szkoliła się na warsztatach z najlepszymi tancerzami w Polsce m.in. Rafałem Maserakiem. Jej dewiza – zawsze dąż do celu.

  Prowadzone zajęcia: HIGH HEELS / LADIES STYLE

  Wiktoria

  Jako 6 letnia dziewczynka rozpoczęła przygodę z tańcem w przedszkolu i tak stał się on nie tylko jej pasją ale także sposobem na życie i wyrażaniem emocji. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w tańcu towarzyskim. Wielokrotnie otrzymywała tytuł Mistrzyni Okręgu Podkarpackiego. Finalistka min. Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz wielu międzynarodowych turniejów. Uważa, że taniec otwiera człowieka na innych. Jako instruktorka uwielbia zaszczepiać pasję do tańca i przekazywać swoją wiedzę  – tym najmłodszym poprzez zabawę, tym starszym z dozą humoru.

  Prowadzone zajęcia: TANIEC TOWARZYSKI / LATINO SOLO / BALET / STRETCHING

  Maja

  Z tańcem związana od 10 lat. Ponieważ jako dziecko nie miała możliwości uczęszczania na zajęcia w szkole tańca, uczyła się z choreografii dodawanych na platformę YouTube. Od początku była perfekcjonistką. Ubierała się w stylizacje podobne do tych z filmów i nagrywała się dopracowując szczegóły.

  Mieszkając w swojej rodzinnej miejscowości bardzo brakowało jej tego, że nie mogła się rozwijać w tym co sprawia jej radość tak jak inni z większych miast. Odkryła jednak że dzięki temu właśnie jest wyjątkowa. Odkryła, że pracowitość jest najważniejszym czynnikiem na drodze do spełnienia marzeń. Taniec jest jej największą pasją i tą pasją chce się dzielić z innymi.

  Prowadzone zajęcia: TIK TOK DANCE / MUSIC VIDEO DANCE

  Oferta szkoły tańca jest bardzo szeroka. Od zajęć na wysokich obcasach, czyli high heels, sexy dance, ladies style, burleska, latino solo, taniec towarzyski, music video dance, tik tok dance przez aktorstwo, taniec nowoczesny, balet, po treningi modelujące sylwetkę, stretching. Szkoła tańca także organizuje zajęcia indywidualne. Przygotowuje oprawę taneczną, choreografie do teledysków, czy różnych eventów.

  Do tej pory szkoła może się pochwalić pokazami:

  flash mob na weselu (pierwszy w Polsce),

  Art in Culture (występ w szpilkach na kostce brukowej rynku),

  High Heels Show (wielokrotnie w klubie ALOHA),

  taneczny support przy koncercie KIZO,

  Speedland (taneczny car wash).

  W celu zapisów na zajęcia, skontaktuj się z założycielką i zarazem instruktorką szkoły tańca – Izą, telefonując pod numer  881 780 611, lub wysyłając swoje zgłoszenie mailem – highheelsbyleila@gmail.com

  Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej https://leilastudio.pl

  Zajęcia odbywają się w budynku znajdującym się na ul. J. Piłsudskiego 32, (budynek PANORAMA, IV piętro).

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com