niedziela, 21 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Czy ubiór jest ważny podczas spotkania biznesowego? To temat szkolenia w ramach cyklu warsztatów biznesowych „Create Your Business”

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Cykl warsztatów biznesowych pod nazwą „Create Your Business” jest to wydarzenie cykliczne realizowane przez Podkarpacką Radę Programową Kobiet w wybrany poniedziałek miesiąca o godzinie 18:00 w Klubie Candela.

  Tym razem temat przewodni to ubiór biznesowy i osiąganie sukcesu również dzięki odpowiedniemu wyglądowi. Wydarzenie skierowane jest do kobiet oraz mężczyzn bez względu na wiek, wykształcenie czy status, którzy chcą poznać inne kreatywne osoby działające w okolicy oraz nabyć nową wiedzę. Każdy uczestnik/uczestniczka otrzyma certyfikat udziału w szkoleniu.

  Fot. 3# Create Your Business

  Spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2022 r. w Klubie Candela w Rzeszowie przy ul. Księdza Feliksa Dymnickiego 4 w Rzeszowie.

  Dla kogo jest dedykowane:

  • kobiet i mężczyzn
  • osób mających status przedsiębiorcy lub
  • osób planujących ścieżkę przedsiębiorcy lub
  • osób pragnących nabyć nową wiedzę.

  Udział w wydarzeniu jest płatny w wysokości 150,00 zł brutto (słownie: sto pięćdziesiąt złotych brutto) a kwota ta obejmuje udział w warsztacie, poczęstunek wraz z napojem i afterparty. Cały przychód przeznaczany jest na organizację wydarzenia.

  Jesteś przedsiębiorcą/przedsiębiorczynią, który prowadzi biznes i buduje relacje biznesowe? Planujesz być przedsiębiorcą i masz marzenie budować własną wizję rozwoju? W związku z powyższym często bierzesz udział (lub będziesz brać) w różnych mniej lub bardziej oficjalnych spotkaniach ze swoimi kontrahentami biznesowymi.

  Czy ubiór jest ważny podczas spotkania biznesowego?

  Odpowiadając na powyższe pytanie, czy ubiór jest istotny? Jak najbardziej, ponieważ często pierwsze wrażenie jest najważniejsze. O tym jak zbudować odbiór profesjonalisty/profesjonalistki w taki sposób by był autentyczny, z klasą i zgodny z Nami opowiemy na warsztacie.

  Prowadzącą warsztat będzie niezwykła i uzdolniona projektantka mody – Barbara Olearka.

  Barbara Olearka na co dzień jest nauczycielką języka niemieckiego i dyrektorką Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Rzeszowie. Po godzinach projektuje ubrania i organizuje pokazy mody. Nauczycielka prezentuje swoje kolekcje w nietuzinkowy sposób. Organizowała pokaz mody chociażby w hali odlotów na lotnisku czy w towarzystwie eksponatów muzealnych. Projekty pokazywała też w Paryżu, Berlinie, a nawet na Expo w Dubaju.

  PROGRAM:

  8:00 – 19:00 – Warsztat pn.”Prawidłowy ubiór – jak Nas widzi klient?”

  19:00 – 20:00 – Poczęstunek i Sieciowanie (konsumujemy i poznajemy się) – Restauracja Patio w Grand Hotel

  20:00 – 23:00 – Chillout (taniec i drinki)

  Uczestnictwo w szkoleniu związane jest ze złożeniem oświadczenia o wyrażeniu zgody na utrwalenie wizerunku oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, telefonu i e-mail’a dla potrzeb przeprowadzenia warsztatu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com