-0,3 C
Rzeszów
sobota, 28 stycznia, 2023
+

  Znamy dokładną datę przyjazdu ciężarówki Coca-Coli do Rzeszowa!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przypominamy, że w tym roku (2022) dzięki uruchomionemu głosowaniu i wygranej w związku z tym, do Rzeszowa zawita przepiękna, ogromna, czerwona, przyozdobiona w kolorowe światełka z dużym szyldem marki słynnego napoju Coca-Coli ciężarówka! Stała się ona od wielu, wielu lat symbolem świąt Bożego Narodzenia. W końcu pierwsza reklama z udziałem pojazdu w okresie świątecznym powstała w 1995 roku. Od tamtej pory wiele krajów na całym świecie, uruchomiło takie ciężarówki. W Polsce, pojazd ten w tym roku przyjedzie do wielu miast i miejscowości – do Płocka, Bydgoszczy, Gdańska, Rybnika, Krakowa, Kielc, Łodzi, Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego oraz oczywiście do Rzeszowa.

  Wiemy, kiedy i w których godzinach ciężarówka Coca-Coli zawita do stolicy Podkarpacia  

  Oficjalnie podano datę przyjazdu czerwonej, olbrzymiej ciężarówki. Do Rzeszowa, na główny rynek przyjedzie ona już 12 grudnia, czyli w najbliższy poniedziałek i będzie można ją oglądać od godziny 15:00 do 20:00. Koniecznie zarezerwuj wolne popołudnie oraz wieczór, przyjdź na rzeszowski Rynek i poczuj magię zbliżających się świąt!  

  Przypominamy także o innych wydarzeniach, które odbędą się na rzeszowskim rynku, jeszcze w tym miesiącu, a będzie to z pewnością festiwal czekolady. To największe takie święto czekolady na Podkarpaciu w ciągu całego roku. Od 16 do 18 grudnia na rynku będzie można spróbować czekoladowych smakołyków. Dostępne do kupienia oraz skosztowania tabliczki czekolady, praliny, ziarna kakao, czy fontanny z płynną, gorącą czekolady przeniosą nas w świąteczny klimat. Będzie mnóstwo czekoladowych wystawców, a kupiona czekolada na stoiskach może stać się wspaniałym prezentem także pod choinkę!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com