środa, 17 lipca, 2024
+

  Policja nadal poszukuje zaginionej Kazimiery Skiby!

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od tygodnia policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionej Kazimiery Skiby, 63-letniej mieszkanki Racławówki. Policja prosi o zgłaszanie wszelkich informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety.

  Zaginiona Kazimiera Skiba, w dniu 12 kwietnia 2022 r. około godz. 16, oddaliła się z terenu swojej posesji udając się w nieznanym kierunku. Kobieta nie zabrała ze sobą żadnych rzeczy. Od tamtej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Poszukiwania z psem tropiącym nie przyniosły żadnego skutku.

  fot. podkarpacka.policja.gov.pl

  Rysopis:
  wzrost około 163 cm; średnia budowa ciała; włosy ciemne, szpakowate, średniej długości; nos prosty; uszy małe przylegające; uzębienie – proteza zębowa.
   

  Ubiór:  
  kurtka krótka czarna puchowa, czarne spodnie, buty ciemne, pod odzieżą wierzchnią czerwone spodnie i bluza dresowa (służące jako piżama).

  Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 821 3224 albo 47 821 3310 lub pod tel. alarmowy 112.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com