czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Nowy repertuar rzeszowskiej kino-kawiarni

  Polecamy

  Kasia Kwolek
  Kasia Kwolek
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kino za Rogiem Café Rzeszów zaprasza wszystkich chętnych na swój nowy repertuar. Będzie można wziąć udział m.in. w nowym cyklu przygotowanym specjalnie dla Pań, które będzie połączeniem warsztatów i rozrywki filmowej.

  Repertuar Kina za Rogiem Café od 23.04 do 28.04

  23 kwietnia 2022

  „Szczęściara” godzina 12:30

  Candice to niepoprawna optymistka, która pragnie naprawiać świat wokół siebie. Choć rówieśnicy patrzą na nią z dystansem, a rodzina nie zawsze podziela jej entuzjazm, rudowłosa dziewczynka wierzy, że szczęścia wystarczy dla każdego. Gdy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę – to jej dewiza. Mimo że wśród kolegów i koleżanek uchodzi za dziwaczkę, śmiało idzie przez życie i chce pomagać innym. A jej pomocy zdają się potrzebować wszyscy: nauczycielka z rozbieganym okiem, nowy kolega „z innego wymiaru”, a przede wszystkim mama i tata, których małżeństwo przechodzi trudne chwile.

  „Świnia” godzina 15:00

  Rob (Nicolas Cage) wiedzie spokojne życie w lesie, a jego jedynym towarzystwem jest… świnia, która jest tropicielem trufli. Pewnej nocy do samotni Roba wdzierają się nieznani ludzie i porywają świnię. Droga do jej odzyskania prowadzi przez mroczne ulice Portland i skrzętnie skrywane tajemnice. Niektóre z nich rzucą również światło na zagadkową przeszłość Roba.

  24 kwietnia 2022

  Filmowe Przedszkole godzina 10:30

  Filmowe Przedszkole to wydarzenie stworzone z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 5 lat, aby miały okazję poznać magię kina i radość ze wspólnego oglądania filmów. Na spotkaniach można pooglądać nie tylko kilkuminutowe bajki, ale również spędzić wspólnie czas pod okiem animatorki.

  Cena biletu: rodzic i dziecko – 15 zł; rodzic i 2 dzieci – 25 zł

  Na najbliższą niedzielę zaplanowano kilka odcinków bajki „Agatka”:

  Agatka odc. 01 – Agatka i kurz

  Agatka odc. 02 – Agatka i mydło

  Agatka odc. 03 – Agatka i kaktus

  fot. Kino za Rogiem Cafe Rzeszów

  26 kwietnia 2022 czyli wtorek z klasyką

  „Kingsajz” godzina 18:30

  Z okazji 75.tych urodzin Jerzego Stuhra (18.04) przypominamy jedną z najbardziej znanych komedii z udziałem tego wybitnego aktora.

  Kingsajz, reż. Juliusz Machulski – Dwa światy: u góry wspaniały Kingsajz, zamieszkany przez ludzi; u dołu, w podziemiach instytutu naukowego – Szuflandia, w której pod dyktatorskimi rządami Kilkujadka żyje społeczność krasnoludków. Oba światy nie są tak do końca rozdzielone: wypicie cudownego eliksiru sprawia, że krasnale osiągają ludzki rozmiar i mogą korzystać z człowieczych uciech. Receptura eliksiru jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy, jednak jednemu z krasnali udaje się go samodzielnie sporządzić. To wielkie zagrożenie dla utrzymywanego w nieświadomości, karnego społeczeństwa – za wyzwolonym krasnalem wyruszają więc siepacze Kilkujadka…

  27 kwietnia 2022                 

  „C’mon C’mon” godzina 18:00

  Wielki powrót Mike’a Millsa, twórcy niezapomnianych „Debiutantów”, a także Joaquina Phoenixa, który zagrał tu swoją pierwszą od czasów „Jokera” rolę – zaskakując i całkowicie redefiniując swój wizerunek. Phoenix wciela się w „C’mon, C’mon” w nowojorskiego singla, który przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermoce i plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę, z którą od dawna nie utrzymywał kontaktu, a która teraz potrzebuje jego pomocy. Żeby wesprzeć ją w opiece nad dziewięcioletnim synkiem, Johnny zabiera go ze sobą do Nowego Jorku. Wspólna podróż okaże się dla niego lekcją cierpliwości i odpowiedzialności.

  28 kwietnia 2022

  Nowy Cykl – KOBIETA W ROLI GŁÓWNEJ godzina 18:00

  Wyjątkowe spotkania dla Pań będące połączeniem warsztatów i filmowej rozrywki. Na ten dzień zaplanowano rozmowę z dietetyczką Sabiną Samborską, która opowie o wpływie diety na włosy, skórę i paznokcie. Dodatkowo Wioletta Kmiecik – doradca piękna, wykona wszystkim Paniom bezpłatny zabieg SPA dla dłoni. Na koniec będzie można wspólnie zobaczyć komedię „Jestem taka piękna”, o tym czym jest prawdziwe piękno.

  Bilet w cenie 15 zł.

  fot. fot. Kino za Rogiem Cafe Rzeszów

  Od 26 kwietnia do 28 kwietnia

  Bezpłatne zajęcia dla dzieci z Ukrainy godzina 14:00

  Kino za Rogiem Café prowadzi również bezpłatne zajęcia dla dzieci z Ukrainy. Odbywają się one we wtorki, środy oraz czwartki w godzinach 14:00-17:00. W ramach wydarzenia dzieci razem z opiekunami oglądają bajki w języku ukraińskim, grają w gry planszowe, odbywają zajęcia z rytmiki, malują, rysują itd. Ze względu na ograniczoną liczbę widzów, maksymalna liczba osób to 30.

  fot. Kino za Rogiem Cafe Rzeszów
  fot. Kino za Rogiem Cafe Rzeszów
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com