czwartek, 1 czerwca, 2023
+

  WSIiZ otrzymał dofinansowanie z NBP na warsztaty ekonomiczne dla uczniów ze szkół średnich

  Polecamy

  Maja Sokołowska
  Maja Sokołowska
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Blisko 100 tys. zł dofinansowania  na realizację przedsięwzięć w ramach konkursu Narodowego Banku Polskiego. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie jest jedną z 12 instytucji w Polsce, które otrzymały dofinansowanie w tej edycji programu.

  źródło: Materiał prasowy, WSIiZ Rzeszów

  Projekt Instytutu Badań i Analiz Finansowych i Finansowego Koła Naukowego FLOW pn. , Uczelnie szkołom- o finansach z NBP. Edycja 2.” Otrzymał dofinansowanie na projekt obejmujący warsztaty z problematyki ekonomii i finansów. Przedsięwzięcie przeznaczone jest dla 180 uczniów szkół średnich z województwa podkarpackiego.

  Jest to projekt edukacyjny dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich, polegający na opracowaniu i realizacji inicjatywy popularyzującej wiedzę na temat zarządzania finansami osobistymi. Główne działania zostały zaplanowane na miesiące marzec- kwiecień 2022 roku mając nadzieję na możliwość ich realizacji w formie stacjonarnej. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com