niedziela, 4 czerwca, 2023
+

  Inwestycja przy Lisiej Górze za pół miliona złotych. W Rzeszowie powstanie kolejny integracyjny plac zabaw

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Rzeszowie powstanie kolejny plac zabaw dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zostanie wyposażony w różne udogodnienia dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Rozstrzygnięto już przetarg na wykonawcę inwestycji.

  Plac wyposażony będzie m.in. w trampoliny, hulajnogi i piaskownice dla dzieci z ograniczeniami ruchowymi. Inwestycja kosztować będzie prawie pół miliona zł.

  Nowy rzeszowski integracyjny plac zabaw powstanie przy Lisiej Górze. Inwestycja zajmie teren sąsiadujący z istniejącym już od kilku lat bardzo popularnym placem zabaw dla dzieci. Przetarg na wybór wykonawcy tego zadania został właśnie rozstrzygnięty. Wykonawcą będzie firma z Jasienicy Rosielnej. Koszt to blisko pół miliona zł. Integracyjny plac zabaw będzie gotowy w ciągu trzech najbliższych miesięcy.

  Na nowym placu znajdą się 23 urządzenia zabawowe. Wśród nich będą m.in. huśtawki, trampolina dla dzieci z ograniczeniami ruchowymi, karuzela integracyjna, tablice aktywności, labirynt. Będą także żagle chroniące od słońca oraz elementy malej architektury – m.in. ławki.

  Pierwszy rzeszowski plac zabaw dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych powstał przy ul. Wyspiańskiego w ubiegłym roku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com