22,3 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Kino Zorza w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z nowym repertuarem filmowym

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kino Zorza zaprasza wszystkich miłośników kina do zapoznania się z nowym repertuarem. Będzie można uczestniczyć w premierach takich filmów jak ,,Zielony rycerz” czy ,,Wyprawa do dżungli”. Kino Zorza organizuje również pokazy w ramach kina letniego.

  Kino Zorza zaprasza na premierowe pokazy filmów od 30 lipca:

  ZIELONY RYCERZ. THE GREEN KNIGHT

  Niespodziewane przybycie tytułowego Zielonego Rycerza na zamek Camelot zakłóca świętowanie Bożego Narodzenia na królewskim dworze. Gigantycznej postury, szmaragdowoskóry nieznajomy rzuca wyzwanie królowi Arturowi i jego rycerzom. Odpowiada na nie Sir Gawain (Dev Patel), młody i porywczy siostrzeniec Artura. Pojedynek z tajemniczym olbrzymem, któremu niestraszne jest nawet pozbawienie go głowy, okaże się dla śmiałka ostatecznym sprawdzianem charakteru, odwagi i prawości.

  źródło: materiały prasowe

  WYPRAWA DO DŻUNGLI

  Charyzmatyczny kapitan łodzi i odważna badaczka dzikiej przyrody wyruszają na wyprawę przez amazońską dżunglę by odnaleźć drzewo życia.

  źródło: materiały prasowe

  KRAINA SMOKÓW

  Młody smok Lung wraz z skrzatem i osieroconym chłopcem wyrusza w niebezpieczną podróż, aby ocalić swoją krainę.

  źródło: materiały prasowe

  WOJNA Z DZIADKIEM

  Peter jest w siódmym niebie, kiedy dowiaduje się, że jego ukochany dziadek Ed (Robert De Niro) zamieszka razem z nim w domu. Radość chłopca nie trwa długo, bo okazuje się, że starszy pan zajmie jego pokój, a on sam będzie musiał przenieść się na poddasze. Peter bardzo kocha dziadka, ale jeszcze bardziej pragnie odzyskać swój kącik. Nie mając wyboru, wypowiada seniorowi wojnę! Z pomocą przyjaciół wymyśla coraz bardziej przewrotne, podstępne i totalnie zwariowane pomysły, aby osiągnąć swój cel. Jednak dziadek okazuje się godnym przeciwnikiem. Zamiast poddać się, próbuje wyrównać rachunki, w czym pomagają mu stary druh Jerry (Christopher Walken) oraz gotowa na wszystko Diane (Jane Seymour). Kiedyś Ed i wnuczek byli świetnymi kumplami, dziś wstąpili na wojenna ścieżkę. Kto okaże się zwycięzcą w tym zaciętym starciu pokoleń?

  źródło: materiały prasowe

  CWANIAKI Z HOLLYWOOD

  Producent filmowy Max Barber od wielu lat zajmuje się kręceniem, nie tylko filmów. Nawet po największej klapie (czyli zawsze) udaje mu się jakoś wyjść na swoje. Tym razem jednak sytuacja jest podbramkowa, bo Max winien jest forsę mafii i szansa na szczęśliwe zakończenie niepokojąco się oddala. Krótko mówiąc albo znajdzie się kasa, albo to Max się znajdzie… w betonowych butach na dnie oceanu. Z nożem na gardle niektórzy okazują się wyjątkowo kreatywni. Max wpada na genialny, choć odrobinę wątpliwy moralnie pomysł. Do nowej, wybitnie niebezpiecznej roli zatrudnia starzejącego się gwiazdora Duke’a Montanę, który słynie z tego, że nie korzysta z pomocy kaskaderów. Duke zostaje wysoko ubezpieczony, a Max musi tylko dopilnować, żeby na planie wydarzył mu się śmiertelnie nieprzyjemny wypadek. Jest tylko jedno „ale” – Duke z każdego wypadku wychodzi bez szwanku tworząc kreację na miarę Oscara, a jedną złotą figurką mafii się nie spłaci…

  MAŁŻEŃSTWO NA SKRÓTY

  Teddy jest przekonany, że na wszystko ma jeszcze mnóstwo czasu i staje się mistrzem odwlekania spraw „na później”. Pewnego dnia jego życie zmienia się na zawsze. W dzień po ślubie z ukochaną, Teddy budzi się i odkrywa, że przemieścił się w czasie. Jest teraz rok później, a on i jego żona Leanne mają właśnie obchodzić swoją pierwszą rocznicę. Co więcej – ukochana Teddy’ego jest w ciąży, a on nic nie pamięta. Uwięziony w zakrzywionym czasie mężczyzna odkrywa, że każde kilka minut przenosi go o rok do przodu. Przez to zawirowanie i związane z nim liczne kłopoty, jego małżeństwo zaczyna wisieć na włosku. Z pomocą najlepszego przyjaciela Sama, Teddy próbuje naprawić swoje życie, które dosłownie przelatuje mu przed oczami. Teraz mężczyzna musi nauczyć się cenić każdą sekundę, jeżeli chce odzyskać ukochaną Leanne – nawet, gdy będzie to miłość tylko na chwilę.

  NIEZAUWAŻONE PERŁY

  „Niezauważone perły” są wakacyjnym cyklem specjalnych pokazów filmowych w kinie Zorza. Podczas wakacji, w każdy czwartek o godz. 19:00 są ukazywane filmy, które zostały przez widzów albo przegapione, albo w ogóle nie były grane w kinie. Są to ambitne produkcje, europejskie oraz światowe kino.

  źródło: materiały prasowe

  Wakacje są idealną porą do nadrobienia zaległości filmowych. Bilety – 12 zł

  W programie:

  SIERPIEŃ

  05.08 – DNA

  12.08 – BERLIN ALEXANDERPLATZ

  19.08 – O NIESKOŃCZONOŚCI

  26.08 – ZŁE BAŚNIE

  BAJKOWE WAKACJE

  W każdą wakacyjną środę kino Zorza zaprasza wszystkie dzieci na seanse przygotowane specjalnie dla nich. Bilety – 12 zł

  W repertuarze zobaczymy:

  04.08 – TOM I JERRY
  11.08 – KRUDOWIE 2: NOWA ERA
  18.08 – PSI PATROL FILM
  25.08 – LUCA

  Od 30 lipca do 5 sierpnia Kino Zorza zaprasza na film Korpoludki. Seanse w ramach Kina Letniego zapraszamy odbywają się w ogródku „Zorzy”. Początek godz. 21:10
  Bilety 11 zł.

  O filmie:

  Ekscentryczna szefowa firmy produkującej jadalne sztućce, razem ze swoim zespołem zostaje uwięziona w jaskini w Nowym Meksyku.

  Program na sierpień:
  30.07/05.08 – KORPOLUDKI

  06.08/12.08 – BABYTHEETH

  13.08/19.08 – NIE MA NAS W DOMU

  20.08/26.08 – ARAB BLUES

  27.08/02.09 – PARASITE

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -