wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zasłużeni pracownicy Politechniki Rzeszowskiej otrzymali odznaczenia państwowe

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zasłużeni pracownicy Politechniki Rzeszowskiej otrzymali odznaczenia państwowe nadane postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Aktu dekoracji dokonała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

  Osoby związane znajstarszą i największą uczelnią techniczną w południowo-wschodniej Polsce zostały wyróżnione za wieloletni wkład w rozwój województwa podkarpackiego, rzeszowskiego ośrodka akademickiego, a przede wszystkim w rozwój obchodzącej w tym roku 70-lecie Politechniki.

  źródło: PUW

  Dwunastu pracowników Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza otrzymało z rąk wojewody Ewy Leniart Złote, Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi przyznane postanowieniem Prezydenta RP za działalność na rzecz rozwoju nauki. Siedemdziesięciu sześciu pracowników zostało odznaczonych Medalami za Długoletnią Służbę w trzech stopniach za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

  źródło: PUW

  Serdecznie gratuluję i dziękuję za Państwa zaangażowanie i nieoceniony wkład w rozwój uczelni. Do słów uznania dołączam życzenia kolejnych sukcesów. Niech Wasza praca będzie jednocześnie pasją i przynosi dużo zadowolenia i wiele osobistej satysfakcji.

  – powiedziała wojewoda Ewa Leniart podczas dzisiejszej uroczystości.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com