0,9 C
Rzeszów
piątek, 3 lutego, 2023
+

  Przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ul. Spacerowej

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wydział Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Rzeszowa ogłosił przetarg na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej na budowę ul. Spacerowej. Przetarg oprócz dokumentacji dotyczy także uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).

  Zakres opracowania obejmuje budowę/rozbudowę/przebudowę drogi publicznej o łącznej długości ok. 650 m. Przebudowa ma dotyczyć odcinka od budynku nr 24 w kierunku ul. Zelwerowicza. Pierwszy fragment (od budynku 24) na długości ok. 165 metrów ma mieć szerokość min. 5 m oraz jednostronny chodnik o szerokości 2 metrów.

  Kolejny odcinek ulicy Spacerowej – w myśl mającej powstać dokumentacji projektowej – na długości ok. 485 metrów ma mieć jezdnię o szerokości 6 metrów wraz z jednostronną ścieżką pieszo-rowerową o szerokości min. 3,5 m.

  Dla całości inwestycji ma być zaprojektowane oświetlenie, odwodnienie, kanał technologiczny, zjazdy i skrzyżowania z istniejącymi drogami wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych.

  Na oferty Urząd Miasta czeka do 23 czerwca. Firma, która wygra przetarg będzie miała zgodnie z umową 14 miesięcy na przygotowanie projektu. W miejskim budżecie na to zadanie radni zarezerwowali już 200 tys. złotych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com