środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Konferencja Grzegorza Brauna na temat rozwiązań komunikacyjnych dla Rzeszowa

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś rano przed Mostem Zamkowym odbyła się konferencja prasowa kandydata na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Grzegorza Brauna. Podczas spotkania przedstawiono propozycje rozwiązań komunikacyjnych dla miasta Rzeszowa, które opracował sztab wyborczy.

  Zdaniem Jacka Ćwięki, rzecznika prasowego komitetu, dla efektywnych rezultatów nie wystarczy przebudować pojedynczego skrzyżowania, ale należy planować przebudowę sąsiednich, tak, aby udrożnić ciąg komunikacyjny. Podkreślił jednak, że nie oznacza to utratę znaczenia projektów, które będą realizowane wraz z sąsiadami Rzeszowa.

  fot. materiały prasowe

  Zdaniem komitetu odkorkowanie miasta i przywrócenie płynności ruchu wbrew ogólnemu poglądowi nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a rozsądnego planowania. W ich opinii może je zapewnić kandydat Konfederacji, Grzegorz Braun.

  – W Rzeszowie jest mnóstwo drobnych spraw do załatwienia od zaraz. Pierwszego dnia mojej prezydentury oddajemy całą szerokość jezdni rzeszowskim kierowcom

  – mówił Grzegorz Braun.

  fot. materiały prasowe

  W konferencji wziął również udział wiceprezydent Wiesław Walat.

  – Liczę na to, że w życiu publicznym zaczniemy posługiwać się prawdą, nie kłamać. Urbanistyczny PR w Rzeszowie powinien się skończyć

  – zaznaczał.

  fot. materiały prasowe

  Link do transmisji z konferencji: https://www.facebook.com/100044250015125/videos/236554657845294

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com