środa, 17 lipca, 2024
+

  Podkarpacki Dzień Dziecka na sportowo w rzeszowskim Sport Park

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nowe miejsce na mapie Rzeszowa Sport Park zaprasza na Podkarpacki Dzień Dziecka na sportowo 5 czerwca w godzinach od 12 do 18. W programie przewidziana jest m.in. nauka gry w tenisa oraz liczne konkursy i zajęcia sportowe.

  Podkarpacki Dzień Dziecka na sportowo to okazja do zapoznania się z nowym miejscem stworzonym z dedykacją dla całych rodzin. Będzie można spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół na świeżym powietrzu, sprawdzić swoje możliwości w sportowych w zawodach tenisowych, konkursach czy zabawie na terenie parku rozrywki.

  Podczas wydarzenia, które odbędzie się w Sport Park w Parku Sybiraków przy ulicy Broniewskiego w Rzeszowie, odbywać się będzie nauka gry w tenisa pod okiem profesjonalnego trenera, a uwieńczeniem będzie mini turniej dla uczestników.

  źródło: materiały prasowe

  Do dyspozycji dzieci i rodziców zostanie oddany plac zabaw zajmujący 1300 m2 wyposażony w dmuchane urządzenia dla najmłodszych i starszych uczestników, dla których przygotowane zostaną duże profesjonalne zjeżdżalnie o wysokości 11 m.

  W trakcie całodniowego wydarzenia nad najmłodszymi czuwać będą animatorzy, którzy przeprowadzą liczne konkursy oraz zajęcia sportowe.

  Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com