25 C
Rzeszów
piątek, 20 maja, 2022
+

  Konrad Fijołek przedstawił kontrakt dla osiedla Miłocin

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W ramach kampanii wyborczej Konrad Fijołek – kandydat na prezydenta Rzeszowa – przedstawił dziś kontrakt dla osiedla Miłocin. Kontrakty dla osiedli zawierają możliwe ulepszenia i inwestycje, potrzebne ich mieszkańcom.

  Kontynuując rozmowy z mieszkańcami Rzeszowa, Konrad Fijołek, kandydat na prezydenta Rzeszowa wraca na osiedla, które odwiedził na początku kampanii, z konkretnymi propozycjami, spisanymi w formie kontraktu. 

  fot. materiały prasowe

  Po rozmowach z mieszkańcami osiedla Miłocin, 15 kwietnia, powstał projekt kontraktu, uzupełniony jeszcze podczas dzisiejszych rozmów.

  Kontrakt dla osiedla Miłocin zawiera:

  -budowę ul. Parkowej (podzieloną na II etapy: I etap koszt 3,5 mln, II etap 4 mln),

  -modernizację ul. Migdałowej,

  -modernizację ul. Morelowej,

  -utworzenie Parku Leśnego Miłocin,

  -powstanie Centrum Edukacji Ekologicznej dla dzieci i młodzieży, w porozumieniu z  Zespołem Szkół Agroprzedsiębiorczości, ze społecznikami i aktywistami ekologicznymi.

  fot. materiały prasowe

  -Będzie to jednostka, która będzie realizować edukację pozaszkolną , ale jednocześnie będzie jednostką nowoczesną, miejską. Wraz z Parkiem Leśnym, będzie to kompleksowy element zielonej edukacji dla rzeszowian, gdzie będzie można przyjechać, pospacerować, ale też będzie można dzieciom pokazać, czym jest bioróżnorodność

  – mówił Konrad Fijołek.

  fot. materiały prasowe
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -