-3,4 C
Rzeszów
sobota, 22 stycznia, 2022
+

  Marcin Warchoł przedstawił pomysł budowy parku wodnego na Bulwarach

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś na rzeszowskich Bulwarach odbyła się konferencja prasowa kandydat na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Marcina Warchoła, podczas której zaprezentował koncepcję utworzenia Parku Wodnego w miejscu oraz w pobliżu nieczynnej od lat fontanny.

  Marcin Warchoł powiedział na wstępie, że mieszkańcy Rzeszowa w wielu rozmowach zgłaszają potrzebę zwiększenia liczby miejsc relaksu i rekreacji. Zaznaczył, że wśród miast wojewódzkich Rzeszów szczyci się największym w Polsce przyrostem naturalnym, co stwarza potrzeby nie tylko w zakresie żłobków i przedszkoli, ale również właśnie stref rekreacji dla dzieci i młodzieży.

  Sam jako ojciec trójki dzieci często wypoczywam na naszych pięknych bulwarach, a miejsce nieczynnej od lat fontanny jest idealną lokalizacją pod utworzenie Parku Wodnego.

  – podkreślił podczas konferencji kandydat.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Taka inicjatywa byłaby miejscem wypoczynku dla całych rodzin, a potrzebę utworzenia takiego parku podkreślono używając za przykład obleganą przez ludzi fontannę multimedialną, w której bardzo często pluskają się dzieci, co spotyka się z dezaprobatą odwiedzających to miejsce.

  Obserwując te potrzeby, zdecydowałem się zaproponować to rozwiązanie, jakim jest park wodny, właśnie w tym miejscu, w którym się znajdujemy.

  – mówił Marcin Warchoł.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Jak informuję kandydat na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa, park wodny zawierałby cały szereg atrakcji takich jak: parasole wodne, armatki, karuzele, specjalny brodzik dla dzieci, wraz z miejscem relaksu dla całej rodziny.

  Zobowiązuję się, jeśli mieszkańcy mi zaufają, że będzie to jedna z pierwszych rozpoczętych inwestycji, która zostanie wpisana do budżetu miasta.

  – powiedział Marcin Warchoł.

  źródło: KW Marcina Warchoła

  Kandydat zapowiedział także, że chcę zaprezentować jeszcze szereg pomysłów związanych m.in. ze sportem.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -