17 C
Rzeszów
poniedziałek, 16 maja, 2022
+

  Nocny przejazd M. Warchoła i T. Ferenca nowym kursem na osiedle Wilkowyja

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Marcin Marchoł wraz z Tadeuszem Ferencem spotkali się z mieszkańcami Rzeszowa w czasie nowego kursu linii autobusowej nr 38.

  Marcin Warchoł – kandydat na prezydenta miasta Rzeszowa kilka tygodni temu spotkał się z mieszkańcami osiedla Wilkowyje i rozmawiał z mieszkańcami o ich potrzebach. Mieszkańcy mówili m.in. o problemach z dojazdem komunikacją miejską do mieszkań oraz domów przy ul. Jana Olbrachta czy św. Kingi.

  fot. materiały prasowe kandydata

  W związku z tym kandydat złożył wnioski do ZTM Rzeszów postulując uruchomienie nowego przejazdu. Wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie. Pierwszy kurs autobusowy odbył się w niedzielę 18 kwietnia o godzinie 22:30.

  fot. materiały prasowe kandydata

  Podczas kursu, kandydat na prezydenta Rzeszowa Marcin Warchoł oraz poprzedni włodarz miasta Tadeusz Ferenc, rozmawiali z mieszkańcami o ich potrzebach oraz lokalnych pomysłach na rozwój miasta.

  fot. materiały prasowe kandydata

  Aktualizacja

  Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie 18 kwietnia br. uruchomił dodatkowe kursy linii 38. Stało się to po kontakcie i rozmowach z Radą Osiedla Wilkowyja, która zwróciła się w tej sprawie z prośbą do ZTM. Zarząd przychylił się do prośby rady i mieszkańców. Był to jedyny powód wprowadzenia dodatkowych kursów linii 38.

  Biuro Prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -