19,3 C
Rzeszów
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
+

  Podkarpacka Kronika Filmowa

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W bieżącym roku będzie miała miejsce szósta edycja programu filmowego, wspierającego produkcje filmowe ukazujące nasz region. Filmowcy mają możliwość nakręcenia krótkich dokumentów, bądź animacji ukazujących dziedzictwo kulturowe Podkarpacia.

  Podkarpacka Kronika Filmowa to program, który wspiera produkcje filmowe dokumentujące historię, rozwój i kulturę Podkarpacia. Filmy mogą być wykorzystywane w celach edukacyjnych przez placówki oświatowe i ośrodki kultury.

  Do 26 kwietnia br. można podsyłać zgłoszenia do Podkarpackiej Kroniki Filmowej 2021. W tym roku na dofinansowanie projektów filmowych jest przeznaczone aż 80 tys. zł, w tym kwota przeznaczona na jeden projekt wynosi maksymalnie 20 tys. zł.

  Konkurs dał szansę wielu filmowcom. Powstały liczne ciekawe produkcje filmowe, które można obejrzeć na kanale YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCYgRp82eqdoJFWgCpW6ccWQ/featured.

  Szczegółowe informacje na temat projektu oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia wniosku znajdują się na – www.podkarpackiefilm.pl.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -