czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Europoseł Elżbieta Łukacijewska ogłosiła konkurs dla młodzieży z Podkarpacia

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Pandemia Covid 19, z którą od ponad roku boryka się świat zmieniła życie nas wszystkich. Nagle z dnia na dzień w obliczu strachu o zdrowie swoje i najbliższych musieliśmy zmienić nasze życie praktycznie na każdej płaszczyźnie społecznej.

  Nasze przyjaźnie i kontakty towarzyskie zamienione zostały w kontakty wirtualne, a świat znalazł się na zakręcie historycznym i przybrał obraz, który jeszcze ponad rok temu, znaliśmy tylko z filmów science fiction. Niestety, nowa rzeczywistość niesie ze sobą szereg zagrożeń, szczególnie wśród młodych ludzi. Coraz częściej słyszymy o depresji wśród młodzieży, czego przyczyn można upatrywać m.in. w ograniczonych kontaktach rówieśniczych, wzmożonej przemocy domowej, czy też liczniejszych przypadkach cyberprzemocy. Niestety młodzi ludzie, czy też ich rodzice, często nie wiedzą do kogo mogą zwrócić się o pomoc, a dodatkową przeszkodą jest brak specjalistów w tej dziedzinie.

  W celu zwrócenia uwagi na powyższe zagadnienie, a także aby poznać problemy z jakim muszą stawić czoła młodzi ludzie w związku z wprowadzonym stanem pandemii, Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego ogłosiła konkurs na esej Jak koronawirus zmienił moje życie?”. Projekt jest kierowany do młodzieży szkół średnich z terenu Podkarpacia.

  źródło: materiały organizatora

  Prace konkursowe można nadsyłać drogą elektroniczną na adres kasia@lukacijewska.pl oraz ewa@lukacijewska.pl w terminie do 21 czerwca 2021 roku. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym m.in. na stronie www.lukacijewska.pl oraz w mediach społecznościowych.

  Organizator konkursu dla 3 najlepszych prac przygotował zestawy sprzętu grającego JBL (w skład zestawu wchodzą głośniki: JBL Go 2 i JBL Clip 3 oraz słuchawki JBL Tune 110 i JBL Tune 500).

  Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com