5,6 C
Rzeszów
piątek, 26 lutego, 2021

The Freeborn Brothers wystąpią w ramach cyklu koncertów Estrada Studio Live

Kolejny koncert online w ramach Estrada Studio Live już 5 marca o godzinie 20.00. Tym razem gościem będzie zespół The Freeborn Brothers. Sami...
+

  Zwycięstwo Asseco Resovia w starciu z PGE Skra Bełchatów

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj odbył się już 25. mecz kolejki PlusLigii. Asseco Resovia zwyciężyła ze swoimi rywalami PGE Skra Bełchatów wynikiem 3:0. Dla PGE Skry to już druga porażka z rzędu po niepowodzeniu w rywalizacji o Puchar Polski.

  Kibiców bełchatowian czekało spore rozczarowanie. Podczas sobotniego starcia obydwa kluby grały o umocnienie pozycji w czołówce tabeli. Poziom obu drużyn niestety odstaje od prowadzącej Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

  fot. materiały Asseco Resovia

  Podczas pierwszego seta gospodarze dominowali w zagrywce, obronie, bloku i ataku, a gościom brakowało przyjęcia oraz skuteczności w ataku, więc Resovia szybko objęła prowadzenie 7:2. Podczas końcówki od stanu 19:15 drużyna Asseco Resovia wygrała sześć kolejnych akcji.

  fot. materiały Asseco Resovia

  Podczas drugiej partii PGE Skra starała się nadrobić stracone punkty i doprowadziła do remisu 15:15. Końcówka seta dostarczyła wielu emocji. Bełchatowianie prowadzili 22:21 i 23:22, ale to rzeszowianie w grze na przewagi wyszli obronną ręką.

  W trzecim secie gra gospodarzy zapewniła im kilka punktów więcej. Podczas końcówki rywale doprowadzili do remisu 21:21, ale ostatecznie Resovia zwyciężyła z wynikiem 29:27 i w całym meczu 3:0.

  fot. materiały Asseco Resovia

  Gratulujemy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -