19,5 C
Rzeszów
czwartek, 5 sierpnia, 2021
+

  Heiro Rzeszów organizuje zbiórkę na innowacyjny obiekt sportowy

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Drużyna Heiro Rzeszów chce zrealizować ambitny projekt, dlatego zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe. Sportowcy chcieliby zbudować w Rzeszowie nowoczesny obiekt, który obejmowałby pełnowymiarowe boisko piłkarskie, mniejsze boiska oraz plac zabaw dla wszystkich miłośników sportu.

  Chcemy stworzyć fajne miejsce na sportowej mapie Rzeszowa. Nie tylko dla naszego klubu, ale dla wszystkich którzy lubią pograć w piłkę w różnym wydaniu.

  – czytamy na profilu Heiro Rzeszów.

  Aby wspomóc drużynę należy skorzystać z linku: https://zrzutka.pl/stadionowa-z-motyka-na-stadion-etap-1. Można również skontaktować się drogą mailową: futsal@heiro.pl.

  źródło: materiały Heiro Rzeszów na Facebooku

  W nowoczesnym obiekcie miałyby się znaleźć: pełnowymiarowe boisko piłkarskie, mniejsze boiska do gry 5 na 5 (wymiary futsalowe), 6 na 6 (wymiary Orlika), boisko do beach soccera (boisko na piasku) oraz plac zabaw dla dzieci.

  Sportowcy własnymi siłami chcieliby stworzyć możliwość rozwoju i ciekawego spędzania czasu dla dzieci i młodzieży, ale i dorosłych.

  W pierwszym etapie poza przygotowaniem terenu, zawodnicy chcieliby zakupić kontenery szatniowe, które pozwolą na przebranie się zawodnikom oraz przechowywanie podstawowego sprzętu do treningu.

  Łączny koszt zakupu kontenerów obejmuje także transport do Rzeszowa (prawie znad morza). Sportowcy zapewniają, że mimo iż kontenery nie są nowe, ich stan jest bardzo dobry.

  źródło: materiały Heiro Rzeszów na Facebooku

  Heiro Rzeszów wielokrotnie organizowała społecznie turnieje sportowe oraz akcje charytatywne. Taki obiekt sportowy ma być gwarancją, że tego typu działania będą prowadzone w szerszym zakresie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -