sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Maskowy Bal Teatralny na Festiwalu Wschód Kultury? To możliwe! Zachęcamy do udziału w tej kreatywnej atrakcji już w czerwcu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak szybko można zmienić swoją postać? Wystarczy mgnienie oka, maska w dłoniach i odrobina kreatywności! Takie właśnie doświadczenie czeka na uczestników tegorocznego Festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury podczas wydarzenia „Move to Change” w Teatrze Maska.

  Bal maskowy w „Masce” to jedna z najbardziej intrygujących propozycji festiwalowych. Ta trzygodzinna, letnia zabawa maskowa będzie pełna pomysłów, kreatywności i teatralnych wrażeń, które na długo zapadną w pamięć.

  Głównym punktem programu będzie wspólne tworzenie najwymyślniejszych masek, które uczestnicy będą mogli zabrać ze sobą, by używać ich na różne okazje w przyszłości. Kto wie, może Twoja nowa maska stanie się Twoim ulubionym dodatkiem na kolejne teatralne wydarzenia?

  Nie zabraknie także tradycyjnego balu maskowego, w którym udział wezmą aktorzy Teatru Maska. To doskonała okazja, by połączyć sztukę teatralną z zabawą i integracją społeczności teatralnej.

  Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 10:00 w sobotę, 22 czerwca, w Teatrze Maska przy ulicy Mickiewicza 13. Nie musicie rezerwować całego wieczoru – zabawa zaczyna się od rana, więc zadbajcie jedynie o uśmiech i odpowiedni strój.

  Zachęcamy serdecznie wszystkich entuzjastów teatru i kreatywności do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zapisy rozpoczną się w czerwcu, a szczegóły dotyczące rejestracji zostaną podane wkrótce.

  Dołączcie do festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury 2024 i przeżyjcie niezapomnianą przygodę w świecie teatralnych mask!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com