poniedziałek, 24 czerwca, 2024
+

  Rzeszowianka w przesłuchaniach do The Voice Kids!

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Młoda wokalistka Amelka Borkowska będzie reprezentować Rzeszów podczas „Przesłuchań w Ciemno” do programu The Voice Kids TVP. Emisja odbędzie się 27 lutego (sobota) o godzinie 20.00 na TVP2.

  Amelka Borkowska, uczęszczająca na zajęcia do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Wilkowyja, otrzymała szansę na sukces w słynnym programie telewizyjnym The Voice Kids.

  Amelka ma na swoim koncie wiele sukcesów w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach wokalnych. 31 stycznia otrzymała wyróżnienie w kategorii soliści 10-14 lat w VI Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 31 stycznia w Kalwarii Pacławskiej, a podczas 29. Finału WOŚP można było podziwiać jej występ online.

  Amelka Borkowska jest również pianistką i gitarzystką, a muzyczne inspiracje czerpie od Arethy Franklin, Katie Melua oraz Billie Eilish.

  fot. materiały Towarzystwa Przyjaciół Zaczernia

  Do najważniejszych sukcesów wokalistki należą:

  • 1 miejsce w kategorii wiekowej klas 1-3 w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Online w Bielanach, 17.04.2020 r.,

  • 1 miejsce w kategorii 1 w XIX Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Patriotyczno-Religijnej w Majdanie Królewskim,

  • 2 miejsce w 1 kategorii wiekowej w V Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej, 25.01.2020 r.,

  • Zdobycie tytułu „Laureata” (w kategorii wiekowej klasy 1-3) w Ogólnopolskim Przeglądzie Online pt: „Piosenki Mojej Mamy” odbywającym się 2-3 czerwca 2020 w Żywcu,

  • 2 miejsce w Kategorii B (grupa wiekowa 9-11 lat), w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Dolnośląska nutka” w Bielawie,

  • Wyróżnienie w kategorii 1 w IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na Polską Nutę” w Rzeszowie.

  Życzymy Amelce powodzenia na przesłuchaniach do programu i zapraszamy do oglądania jej występu w telewizji!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com