1,3 C
Rzeszów
wtorek, 2 marca, 2021

Amelia Borkowska z Rzeszowa zakwalifikowana do dalszego etapu The Voice Kids

Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Swoją dalszą przygodę...
+

  Szczepienia również w weekend

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W dniu dzisiejszym odbyła się tzw. „biała sobota” w wojewódzkich szpitalach, co oznacza, że można było przyjąć szczepionkę przeciw Covid-19. Akcja powstała w celu przyspieszenia procesu szczepień w grupie 0.

  Podczas dzisiejszej akcji członkowie personelu medycznego byli szczepieni w dwóch placówkach w Rzeszowie, a także w Krośnie, w Przemyślu i w Tarnobrzegu.

  Łącznie planowano zaszczepić 782 osoby przez 14 zespołów. W Klinicznym Szpitalu nr 1 w Rzeszowie zaplanowano zaszczepienie 160 osób, w „Dwójce” 100 osób. W Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie do pracy przygotowanych było aż 7 zespołów. Według planów pięć z nich powinno zaszczepić dzisiaj prawie 300 osób. W Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio w Przemyślu szczepionkę przeciw Covid-19 przyjmie 180 osób, a w tarnobrzeskim Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej 48 osób.

  W szpitalu w Krośnie 2 zespoły mają pracować również jutro.

  - REKLAMA -
  Poprzedni artykułLicytacje na rzecz chorej Basi
  Następny artykułPo co Trójmorze?
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -