5,1 C
Rzeszów
piątek, 26 lutego, 2021

The Freeborn Brothers wystąpią w ramach cyklu koncertów Estrada Studio Live

Kolejny koncert online w ramach Estrada Studio Live już 5 marca o godzinie 20.00. Tym razem gościem będzie zespół The Freeborn Brothers. Sami...
+

  Mateusz Grendys z Klubu Judo Millenium Rzeszów Mistrzem Polski

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kolejny ogromny sukces judoków z Millenium Rzeszów na skalę krajową. Mateusz Grendys wywalczył złoty medal na Mistrzostwach Polski Młodzików w Poznaniu, tym samym zdobywając tytuł Mistrza Polski.

  Kolejny judoka Millenium Rzeszów zdobywa Mistrzostwo Polski. Tym razem jest to Mateusz Grendys, który w Poznaniu na Mistrzostwach Polski Młodzików w kategorii wagowej do 66 kg uzyskał złoty medal.

  fot. materiały prasowe Judo Millenium Rzeszów

  Mateusz w swojej wadze rywalizował z 64 judokami. W drodze po tytuł zwyciężył sześć pojedynków. Najpierw pokonał Andrzeja Heimratha z Judo Gryf Słupsk następnie po kolei Jana Kraussa z UKJ Ryś Warszawa, Adama Kazimierczaka z Yawara Warszawa, Karima Quaddourah z Czarnych Bytom, Eryka Neumana z Olimpijczyka Włocławek a w finale przed czasem w pasjonującym pojedynku wygrał z Oskarem ze Związku z Pałacu Młodzieży Katowice.

  W tych Mistrzostwach wystartowało jeszcze pięciu zawodników Millenium, z których każdy odnotował jedno lub więcej zwycięstw. Dało to w sumie kilkanaście zwycięstw dla rzeszowskiego klubu i uzyskanie miejsca blisko pierwszej dziesiątki. Warto dodać, że w turnieju wystartowali najlepsi judocy i judoczki z całej Polski w kategorii młodzików.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -