niedziela, 25 lutego, 2024
+

  PCI zaprasza na webinar o myśleniu sieciowym z Darią Tataj

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już w ten czwartek (15 października 2020 roku) o godzinie 12:00 odbędzie się webinar z Darią Tataj – międzynarodowym ekspertem w tej dziedzinie. Organizatorem wydarzenia jest Podkarpackie Centrum Innowacji. Podczas spotkania będzie można posiąść wiedzę na temat wdrażania nowych strategii oraz budowania silnej marki.

  Podczas spotkania wyjątkowy gość podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, z racji roli autorytetu w dziedzinie myślenia sieciowego. Przekaże wiedzę w temacie wdrażania nowych strategii służących budowie silnej i cyfrowej marki. Przedstawi też jak przy pomocy metodologii Network Thinking można byłoby rozwiązywać problemy świata po okresie pandemii koronawirusa.

  Dr Daria Tataj jest założycielką i CEO firmy ,,Tataj Innovation”. Była szefową doradców Carlosa Moedas, Komisarza UE d/s Nauki i Innowacji. Odegrała kluczową rolę w tworzeniu Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Digital Leader’17 Światowego Forum Ekonomicznego, w 2019 r. nominowana do rankingu TOP 100 Kobiet Liderek w Hiszpanii. Obecnie doradza Komisji Europejskiej w kwestiach związanych z innowacjami.

  Network Thinking łączy innowację z networkingiem. Metoda ta jest wykorzystywana podczas budowania sieci kontaktów, partnerstwa międzynarodowego i zarządzania wspólnym ekosystemem. Pozwala przyspieszyć procesy innowacji wewnątrz organizacji oraz rozwijać innowacyjny biznes poprzez budowę własnej sieci. Rozwiązania Network Thinking uświadamiają przedsiębiorców, że nowe partnerstwo jest rozumiane w stylu potrzeb „tu i teraz” na dany moment. Ta umiejętność to właśnie inteligencja sieciowa – mówi Daria Tataj z firmy Tataj Innovation w Barcelonie.

  Światowej ekspertce udało się utworzyć tekst, który ocenia czy umiejętności budowania sieci dopasowane są do celów indywidulanych. Network IQ odpowiada także w jakim stopniu każdy z nas potrafi angażować innych wykorzystując media społecznościowe np. w celu budowania silnej marki, rozszerzenia swojego ekosystemu online, przywództwa w sieci, czy też osiągnięcia własnego sukcesu.

  Webinar z Darią Tataj jest wydarzeniem bezpłatnym i otwartym dla wszystkich chętnych. Chcąc aktywnie w nim uczestniczyć, należy zapisać się i połączyć za pośrednictwem platformy GetResponse.

  Aby dokonać rejestracji proszę skorzystać z linku: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/network-thinking

  Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!  

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com