poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha” mniejszy z powodu pandemii

  Polecamy

  Karol Rębisz
  Karol Rębisz
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Największy w Europie koncert muzyki chrześcijańskiej był mniejszy niż zwykle. W tym roku wzięło w nim udział „tylko” 5 tysięcy ludzi, podczas gdy we wcześniejszych latach liczba widzów dochodziła do 40 tysięcy. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa.

  W niedzielę odbył się koncert Jednego Serca, Jednego ducha. Koncert odbywał się co roku w Boże Ciało w Rzeszowie, tym razem jednak ze względu na pandemię, został on przeniesiony na wrzesień. W Parku Sybiraków stanęła tradycyjna ogromna scena, ale ze względu na obostrzenia uczestnicy mogli się znajdować tylko w wydzielonych strefach. Na wyznaczonych przez organizatorów kwadratach mogła znajdować się jedna osoba albo rodzina.

  Dla tych, którzy jednak nie mogli ze względu na obostrzenia wziąć udziału, organizatorzy przygotowali streaming koncertu. Nagranie na żywo można było obejrzeć na Facebooku oraz kanale Youtube organizatorów.

  🔴 NA ŻYWO: Koncert ✝🌿Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie.🔔 Obserwuj Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVihttps://www.facebook.com/122126717859092/videos/3482659915087612/

  Opublikowany przez Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi Niedziela, 20 września 2020

  Pomysłodawcą i przewodnikiem wydarzenia jest Jan Budziaszek, perkusista zespołu “Skaldowie”. Co roku podczas koncertu można usłyszeć dziesiątki pieśni i piosenek religijnych w niesamowitych aranżacjach.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com