12,1 C
Rzeszów
czwartek, 17 czerwca, 2021
+

  Grzegorz Braun: Marszałek Witek popełniła przestępstwo

  Polecamy

  Karol Rębisz
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  O godzinie 12 odbyła się konferencja posła Konfederacji Grzegorza Brauna. Dotyczyła ona ostatnich wydarzeń w Sejmie RP, m.in. ustawy “5 dla zwierząt”.

  W swoim wystąpieniu Grzegorz Braun wyraził oburzenie ostatnimi wydarzeniami na forum parlamentarnym. Podkreślił, że ustawa o obronie zwierząt “wymierza bardzo poważne ciosy konstrukcji prawno-ustrojowej państwa polskiego”.

  Konferencja prasowa Grzegorza Brauna

  🔴 NA ŻYWO: Konferencja prasowa Posła na Sejm RP Grzegorza BraunaTemat konferencji: Ostatnie wydarzenia w Sejmie RP; Ustawa "5 dla zwierząt", ustawa o ratyfikacji umowy między Polską a USA, ustawa o bezkarności, ustawa o deficycie budżetowym.

  Opublikowany przez Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi Poniedziałek, 21 września 2020

  Podczas konferencji, Grzegorz Braun zapowiedział, że jest gotów złożyć oskarżenie do warszawskiej prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez Marszałek Sejmu Elżbietę Witek. Dlaczego?

  Liczne poprawki, które zgłaszali posłowie Konfederacji, zostały uznane jako “wnioski mniejszości”. Jedna z poprawek o numerze 42 została przez Marszałek Sejmu kompletnie odrzucona. Dotyczyła ona prawa o aborcji. Całość zajścia można obejrzeć poniżej:

  Podczas środowego głosowania w Sejmie, ustawa “5 dla zwierząt” przeszła 356 głosami. Wszyscy członkowie Konfederacji głosowali przeciwko ustawie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -