17,2 C
Rzeszów
czwartek, 17 czerwca, 2021
+

  Trzy osoby nie żyją, a kolejne zostały zakażone! Sytuacja epidemiologiczna 06.07.

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Trzy osoby nie żyją, a kolejne zostały zakażone! Tak przedstawia się ostatnia doba pod względem sytuacji epidemiologicznej na Podkarpaciu.

  Ostatniej doby w regionie zmarło kolejne trzy osoby: 91 – letni mężczyzna i dwie kobiety w wieku 82 i 73 lat. Zmarli w szpitalu w Łańcucie, a pochodzili z powiatów jarosławskiego i rzeszowskiego oraz z Przemyśla.

  Nowych 13 potwierdzonych przypadków to: 7 osób z powiatu jarosławskiego w tym dwie kobiety i pięciu mężczyzn (hospitalizacja i izolacje), 3 osoby z powiatu przemyskiego w tym dwie kobiety i mężczyzna (hospitalizacje i izolacja), 2 osoby z Przemyśla w tym kobieta i nastolatek (izolacje) oraz kobieta z powiatu przeworskiego – hospitalizowana.

  Jednocześnie chorobę pokonały kolejne 4 osoby – 3 osoby z powiatu jarosławskiego oraz jedna osoba z powiatu strzyżowskiego.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 16 osób, 2132 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 210 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 92 osoby.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -