15 C
Rzeszów
środa, 5 października, 2022
+

  ZTM przedłuża ważność legitymacji studenckich dla biletów

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował dziś, że przedłuża ważność legitymacji studenckich do obsługi biletów.

  ZTM swoją decyzję podjął zgodnie z art. 51b ust. 4 ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce i ważność legitymacji studenckich przedłużył do 30 dnia listopada 2020r. Studenci chcący zakupić bilet okresowy z ulgą ustawową w biletomacie lub przez stronę internetową oraz korzystający
  z elektronicznej portmonetki, powinni najpierw udać się do Punktu Obsługi Podróżnego w celu przedłużenia ulgi na Rzeszowskiej Karcie Miejskiej. Dopiero po tym będzie można bez problemu zakupić bilet
  w biletomacie lub kasować bilety ulgowe z elektronicznej portmonetki. Przedłużenie ulgi odbywa się identycznie, jak w przypadku każdorazowego przedłużenia ważności legitymacji studenckiej po zaliczeniu kolejnego semestru. Pracownik ZTM musi to uprawnienie zapisać na Rzeszowskiej Karcie Miejskiej.

  Zarząd Transportu Miejskiego zwraca także uwagę, że nieprzedłużenie ulgi na RKM spowoduje brak możliwości zakupu biletu studenckiego w biletomacie oraz przez stronę internetową.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -