poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Helios i Multikino w Rzeszowie wkrótce wznowią działalność!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Ta wiadomość ucieszy miłośników wielkiego ekranu. Dwa rzeszowskie kina Helios i Multikino wkrótce wznowią swoją działalność. Będą jednak restrykcje sanitarne.

  Jak poinformowały dziś rzeszowskie kina Helios i Multikino swoją działalność wznowią już w piątek 3. lipca. Na spragnionych filmu na dużym ekranie czekać będą premiery, takie jak m.in. „SpongeBob: Na ratunek”, gdzie tytułowy bohater „musiał pożegnać się ze swym ukochanym Bikini Dolnym, w którym spędził tyle lat. No, ale nie miał wyboru. Musiał wyruszyć na ratunek Gacusiowi, swemu ukochanemu przyjacielowi.”; triller „Tenet” – nowy film Christophera Nolana z Johnem Davidem Washingtonem w roli głównej; Wonder Woman film gatunku fantastyki z elementami przygodowymi, w którym „Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku. Księżniczka Diana Prince podczas zimnej wojny stawia czoło niebezpiecznym przeciwnikom takim jak Cheetah i Max Lord.”; czy obyczajowy film braci Erwin o wzruszającej i inspirującej, prawdziwej historia wielkiej miłości i nadziei.

  Niestety ponowne, po przerwie spowodowanej obostrzeniami epidemicznymi, otwarcie kin odbędzie się w rygorze sanitarnym. Kina Helios zapewniają, że ich pracownicy zostali wyposażeni w przyłbice ochronne zakrywające oczy, nos i usta, a także płyny do dezynfekcji dłoni. Ponadto, jak informują w specjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej, wszyscy pracownicy kina są zobligowani do noszenia rękawiczek.Co godzinę dezynfekowany będzie hol kina, stoliki oraz toalety. Po każdym seansie sale kinowe będą wietrzone i dezynfekowane. Praca instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej jest wyregulowana według zaleceń NIZP-PZH. Zgodnie z zaleceniami, po zakończonych seansach wyjście widzów z sali będzie odbywać się w miarę możliwości wyjściem ewakuacyjnym.

  Restrykcje i wymogi sanitarne będą musieli spełniać i przestrzegać klienci kin. Przy wejściu do kina widzowie będą zobowiązani do dezynfekcji dłoni. Każdy widz znajdujący się na terenie kina będzie musiał mieć założoną maseczkę zakrywającą usta i nos. Widzowie powinni zachować między sobą bezpieczny odstęp minimum 1,5 metra. Aby to ułatwić na podłodze w kinowym holu zostały wyznaczone linie wskazujące bezpieczne odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce, np. po bilety.

  Niestety rzeszowskie kina nie udostępniły jeszcze możliwości zakupu czy rezerwacji biletów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com