czwartek, 29 lutego, 2024
+

  Krzysztof Bosak z Konfederacji w piątek odwiedzi Przemyśl i Rzeszów

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Krzysztof Bosak kandydat Konfederacji na Prezydenta odwiedzi w najbliższy piątek Podkarpacie. Będzie w Rzeszowie i w Przemyślu.

  Bosak o godzinie 12:00 w Przemyślu pod Ratuszem spotka się z wyborcami. Trzy godziny później, o godzinie 17:30, spotka się z mieszkańcami Rzeszowa, także na tutejszym Rynku.

  NA ŻYWO – Kurier Rzeszowski – portal, gazeta i telewizja internetowa

  🔴 NA ŻYWO: Konferencja prasowa KONFEDERACJI

  Opublikowany przez Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi Środa, 10 czerwca 2020

  Jacek Ćwięka, Dyrektor Biura Poselskiego Grzegorza Brauna w Rzeszowie mówił, że „Krzysztof Bosak przedstawi między innymi zapisy zawarte w dokumencie programowym „Nowy Porządek – Tezy Konstytucyjne”.
  Dokument, o którym wspomniał Ćwieka, to spis punktów programowych Bosaka. Jak pisze o nich sam kandydat Konfederacji na prezydenta „Nowy Porządek” to „zarys wizji Nowego Porządku, który w drodze reformy ustrojowej może
  w Polsce ustanowić ideowa prawica.”

  fot. K. Mosiężny Kurier Rzeszowski

  Marcin Kowalski Prezes Młodzieży Wszechpolskiej na Podkarpaciu zwracał uwagę, że kandydat Konfederacji, jako pierwszy kandydat, który wizytować będzie Podkarpacie odwiedzi miasto Przemyśl. „Będzie to doskonała okazja dla Przemyślan, aby poznać naszego kandydata, przekonać się na kogo chcemy głosować” – mówił.

  Konfederacja na Podkarpaciu liczy, że ich kandydat osiągnie tutaj dobry wynik. Piotr Pomykała z Ruchu Narodowego zwracał uwagę, że wizyta Bosaka w samym Przemyślu nie jest przypadkowa. Wizyta w tym mieście ma dotyczyć sytuacji ekonomicznej, bliskości Przemyśla do przejść granicznych i problemach z tego wynikających.

  fot. K. Mosiężny Kurier Rzeszowski

  Sztab Wyborczy Krzysztofa Bosaka na Podkarpaciu tworzą poza Jackiem Ćwięką – Dyrektorem Biura Poselskiego Grzegorza Brauna w Rzeszowie, Marcina Kowalskiego – Prezesa Młodzieży Wszechpolskiej na Podkarpaciu, Piotra Pomykały – z Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego – Joanna Suska – Prezes Partii Korwin okręgu rzeszowskiego, Jarosław Dyląg i Agnieszka Pawluk (asystentka posła Brauna).

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com