wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Szymon Hołownia w niedzielę na Podkarpaciu!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Szymon Hołownia – bezpartyjny kandydat na Prezydenta w najbliższą niedzielę 7. czerwca zawita na Podkarpacie. Informację taką przekazał nam Sztab Wyborczy Szymona Hołowni na Podkarpaciu.

  Kampania wyborcza na Prezydenta Polski dopiero się rozkręca. Po ogłoszonych przez Marszałek Sejmu Ewę Witek wyborach prezydenckich, zarządzonych przez nią na 28. czerwca, kampania wystartowała ponownie, na nowo.

  Swoje tourne po Podkarpaciu Hołownia rozpocznie od Dębicy, gdzie o 17:00 na Rynku spotka się ze swoimi wyborcami. Po ponadgodzinnych rozmowach kandydat przemieści się do Rzeszowa, gdzie na godzinę 19:00 zaplanowano spotkanie z podkarpackimi samorządowcami, m.in. prezydentami miast, burmistrzami i wójtami, radnymi. Po godzinie 20:00 na rzeszowskim Rynku spotka się bezpośrednio z mieszkańcami stolicy regionu.

  Tylko trzy tygodnie zostało wszystkim kandydatom na przekonanie wyborców do poparcia ich kandydatur. Szymon Hołownia postanowił „odpalić bombę atomową”. W dzisiejszym wywiadzie w programie „Gość Wydarzeń” Polsatu nie chciał ujawniać szczegółów, ale jak zapewnia, jutrzejszy reset kampanii będzie spektakularny.

  Hołownia, we wszystkich sondażach, publikowanych w ostatnich dniach, zajmuje trzecie miejsce z poparciem w granicach 12-17 procent.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com