wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  74-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci badają okoliczności incydentu, który miał miejsce w lesie w Starym Żmigrodzie. Z dotychczasowych informacji wynika, że mężczyzna zginął pod kołami ciągnika rolniczego. Niestety, 74-letni mężczyzna zmarł na miejscu.

  Wczoraj po godzinie 16 dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o incydencie, w którym mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy w lesie w Starym Żmigrodzie.

  Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 74-letni mężczyzna, kierując ciągnikiem rolniczym, stracił nad nim panowanie. W wyniku tego traktor przewrócił się na lewy bok, przygniatając kierowcę. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia stwierdziła zgon mężczyzny.

  Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, nadzorowana przez prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle i wspierana przez biegłego lekarza sądowego. Ciało 74-letniego mężczyzny zostało zabezpieczone.

  Szczegółowe okoliczności incydentu będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego postępowania przez policjantów z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com