wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Zbliża się Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, na którym posłuchamy chrześcijańskiej muzyki w Parku Sybiraków!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Rzeszowie, w ciepły dzień Bożego Ciała, co roku odbywa się wydarzenie, które bije rekordy uwielbienia i zgromadzenia – Koncert Jednego Serca Jednego Ducha. To niezwykłe wydarzenie, które łączy w sobie moc muzyki, głębię wiary i promuje miłość jako fundament życia.

  Pomysłodawcą tego majestatycznego spektaklu jest Jan Budziaszek, nie tylko znany jako perkusista legendarnej grupy muzycznej Skaldowie, ale także jako człowiek o niezachwianej wierze i miłości do drugiego człowieka. Jego życiowa pasja do muzyki nie tylko dała mu szacunek i uznanie w świecie muzycznym, ale również prowadziła go do stworzenia tego wyjątkowego wydarzenia, które co roku gromadzi tysiące ludzi w jednym miejscu, tworząc niepowtarzalną atmosferę miłości i wspólnoty.

  Jan Budziaszek, znany także jako świecki rekolekcjonista i autor książek, wierzy w istnienie planu większego od nas samych. Jego własne doświadczenia, takie jak pielgrzymka z Krakowa do Częstochowy w samych klapkach, stały się dla niego znakiem, że życie ma swoje własne scenariusze, których nie zawsze jesteśmy autorami. To głębokie przekonanie, że wszystko w życiu jest cudem, że każde wydarzenie ma swoje znaczenie i cel, sprawia, że Jan Budziaszek staje się nie tylko artystą, ale również przewodnikiem duchowym dla wielu ludzi.

  Koncert Jednego Serca Jednego Ducha nie jest tylko wydarzeniem muzycznym. To również okazja do refleksji nad sensem życia, nad wartością miłości i wspólnoty. Symbolicznie odbywa się w Parku Sybiraków, miejscu, które przypomina o cierpieniach i poświęceniu wielu ludzi, ale także o sile przetrwania i nadziei. To właśnie w takich miejscach, podczas takich wydarzeń, czujemy się częścią czegoś większego, czegoś co przekracza granice codzienności i łączy nas ze sobą w więzi duchowej.

  Warto podkreślić, że Koncert Jednego Serca Jednego Ducha to nie tylko wydarzenie na jedną noc. To także projekt społeczny, który wspiera Fundację Jednego Serca Jednego Ducha, promującą miłość i solidarność w praktyce. Dzięki hojności darczyńców i wsparciu społeczności, możliwe jest kontynuowanie tego pięknego dzieła, które przynosi radość i nadzieję wielu osobom.

  Tegoroczny koncert, planowany na 30 maja 2024 roku, o godzinie 19:00, obiecuje być niezapomnianym przeżyciem, pełnym emocji, muzyki i miłości. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną doświadczyć tej wyjątkowej atmosfery, do udziału i współtworzenia tego magicznego momentu. Wierzymy, że razem możemy stworzyć coś pięknego, coś co przetrwa dłużej niż tylko jedna noc koncertu.

  Tak więc zaplanujcie już teraz swoją podróż do Rzeszowa, przygotujcie się na spotkanie z muzyką i miłością, na koncert, który poruszy Wasze serca i umysły. Bo w końcu, jak mówi Jan Budziaszek: „A Miłość to jest łaska, która przychodzi od Boga”.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com