wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Torey Defalco odchodzi z Asseco Resovii Rzeszów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W przyszłym sezonie 2024/2025 po dwóch latach spędzonych w Rzeszowie przyjmujący Torey Defalco nie będzie występować w barwach Asseco Resovii Rzeszów.

  Po dwóch sezonach gry w Asseco Resovii Rzeszów, amerykański przyjmujący żegna się z klubem. TJ dołączył do naszej drużyny w 2022 roku i w barwach Asseco Resovii zagrał w 70 ligowych spotkaniach, zdobywając łącznie 1 084 punkty, w tym 110 blokiem i 86 z zagrywki. W sezonie 2022/2023 zajął pierwsze miejsce w rankingu MVP, zdobywając 11 statuetek dla najlepszego zawodnika meczu. Torey z drużyną Asseco Resovii w sezonie 2022/2023 zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski, a w sezonie 2023/2024 Puchar CEV.

  TJ jest bardzo dobrym zawodnikiem, który wniósł znaczący wkład w grę naszego zespołu w ostatnich dwóch sezonach. Jestem przekonany, że pobyt TJ-a w Asseco Resovii pozwolił mu rozwinąć jego umiejętności siatkarskie. Torey Defalco opuszcza nasz klub jako lepszy zawodnik, który jednak wciąż musi pracować nad aspektem mentalym.  Z pewnością rozwój w tym obszarze przybliży go do ścisłego grona najlepszych przyjmujących na świecie. Dziękuję Toreyowi za wszystko, co zrobił dla naszej drużyny w ciągu dwóch sezonów. Będę trzymał za niego kciuki i życzę mu  powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach 

  Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii Rzeszów
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com