sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Zbliża się premiera nowego spektaklu pt. „Huśtawka” w Teatrze Maska w Dzień Dziecka! O czym będzie to przedstawienie?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zbliża się niezwykłe święto, które każde dziecko czeka z niecierpliwością – Dzień Dziecka. Jednakże, jeśli nadal zastanawiasz się, jak uczcić tę wyjątkową okazję ze swoimi maluchami, nie szukaj dalej! Teatr Maska w Rzeszowie ma dla Ciebie doskonałą propozycję – premierę ich najnowszej sztuki „Huśtawka”. To wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

  Autor sztuki, Timo Parvela, przenosi nas w magiczny świat pełen przygód i emocji. „Huśtawka” to opowieść o niedźwiadku Pi, który czeka na kogoś, kto chciałby się pohuśtać. Jednakże, gdy nikt nie odpowiada na jego wezwanie, Pi postanawia przekroczyć granice i odkryć nowe możliwości. Wyruszając w niezwykłą podróż, niedźwiadek spotyka różnorodne postaci i odkrywa, że życie jest jak huśtawka – pełne wzlotów i upadków.

  Adaptacja i reżyseria spektaklu są w rękach utalentowanej Karoliny Maciejaszek, która z pewnością zadba o niezapomniane wrażenia dla widzów w każdym wieku. Premiera „Huśtawki” odbędzie się 1 czerwca 2024 roku, więc zarezerwujcie tę datę już teraz!

  Obsada spektaklu składa się z wyjątkowych aktorów, takich jak Ewa Mrówczyńska, Anna Kukułowicz, Joanna Pruś, Jakub Głukowski (gościnnie), Robert Luszowski i Tomasz Kuliberda. Ich talent i zaangażowanie zapewnią niezapomniane przeżycia teatralne dla całej rodziny.

  „Huśtawka” to nie tylko opowieść o przygodach niedźwiadka Pi, ale także głęboka refleksja nad samotnością, emocjami i odkrywaniem radości w życiu. Timo Parvela, autor książki, wyposaża swoje dzieło w głęboką wrażliwość, która dotrze zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

  Teatr Maska Rzeszów, będący miejscem magicznych spotkań i niezwykłych doświadczeń, serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sztuki na premierę „Huśtawki”. Niech ten Dzień Dziecka będzie wyjątkowy i niezapomniany dzięki tej niezwykłej podróży w świat teatru!

  Aby zarezerwować bilet i poznać więcej informacji, odnośnie samego przedstawienia, wejdź na stronę https://www.teatrmaska.pl/spektakle/dzieci/hustawka,spektakl693/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com