sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Masz jeszcze tydzień, by zgłosić się do 4. edycji Carpathian Startup Fest. To konkurs, na dofinansowanie do twojego biznesu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Tylko do 2 kwietnia można zgłaszać projekty do konkursu pod hasłem Carpathian Startup Fest. To już czwarta edycja wydarzenia, jednocześnie ostatni dzwonek, żeby przesłać swoje zgłoszenie. Jeśli masz zatem ciekawy pomysł na własny biznes i potrzebujesz na to dofinansowania – po prostu wypełnij formularz, dostępny na stronie internetowej https://carpathianfest.pl/form/y0obtuq1zr i prześlij go! W puli nagród, znajduje się nawet 130 tysięcy zł! A najlepszy pomysł wyjedzie z nagrodą o wartości 40 tysięcy zł. Wypełnienie dokumentu nic cię nie kosztuje, a możesz wiele zyskać, tym samym wdrożyć swój pomysł na biznes w życie.

  Uczestnictwo w wydarzeniu zapowiadają między innymi biznesmeni zainteresowani lokowaniem kapitału w nowych, obiecujących przedsięwzięciach. Wiodącym elementem imprezy jest konkurs, w którym do wygrania są nagrody pieniężne.

  Konkurs odbędzie się 5 i 6 czerwca w Rzeszowie, a najlepsi, najciekawsi, najbardziej atrakcyjni pomysłodawcy, startupy i scaleupy zwrócą uwagę czołowych inwestorów. W tym roku przewidziano także nagrody rzeczowe, a o tym, co dokładnie zostanie podarowane laureatom, dowiemy się, śledząc link www.carpathianfest.pl oraz social mediach całego festiwalu. Po terminie zgłaszania się projektów, przedstawiciele funduszy inwestycyjnych oraz eksperci wybiorą dwudziestkę finalistów, których poznamy już 22 kwietnia.

  Carpathian Startup Fest to także dwa dni eksperckich wystąpień, wywiadów i paneli dyskusyjnych czołowych reprezentantów między innymi środowiska biznesowego. Na scenach, podczas trwania imprezy, głos zabierze ponad 100 prelegentów.

  W tym roku dodatkową szansę dostaną także i te projekty, które nie zwróciły uwagi spejcalnie powołanej komisji. Strefa Open Mic Pitch została stworzona dla wszystkich, którzy chcą opowiedzieć o swoim pomyśle społeczności #CSF24. To świetna okazja, by doskonalić umiejętności prezentacji przed inwestorami, ekspertami, mentorami i otrzymać od nich konstruktywny feedback oraz powalczyć o nagrody pieniężne. Strefie Open Mic Pitch już po raz drugi patronuje Pitch Me Baby!

  Udział w wydarzeniu zapowiedziało blisko 40 topowych funduszy inwestycyjnych oraz inwestorów zainteresowanych lokowaniem kapitału w nowe, obiecujące przedsięwzięcia. Będziesz mógł się z nimi spotkać w strefie Bussines Dating lub Investors Room.

  Jeśli masz jakieś pytania, wejdź na stronę internetową – https://carpathianfest.pl.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com