czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Do dzisiaj trwają zgłoszenia do Festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Tymczasem informujemy, że ruszyła sprzedaż biletów na imprezę!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przed nami 12. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który zaplanowany jest na koniec kwietnia bieżącego roku. To konkurs, który przeznaczony jest dla wokalistów a na zgłoszenia na niego, zaprasza serdecznie Rzeszowski Dom Kultury. Kończą się one dzisiaj, 25 marca! Jeśli jeszcze chcesz się zgłosić i uczestniczyć w festiwalu – śpiewać, masz na to niewiele czasu! Tymczasem, ruszyła właśnie sprzedaż biletów na imprezę. Jeśli chcesz zatem zasiąść na widowni tego dnia, 26 kwietnia, zobaczyć na żywo Roberta Janowskiego, który poprowadzi całą imprezę oraz usłyszeć dodatkowo wyjątkowego gościa tegorocznej edycji festiwalu – Sławka Uniatowskiego już teraz kup bilety na to wydarzenie!

  Dodajemy, że Sławek Uniatowski to znany wokalista, kompozytor, autor tekstów oraz multiinstrumentalista. Festiwal odbędzie się o godzinie 19:00 w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. Na scenie wystąpią wszyscy laureaci festiwalu, oraz muzyczna gwiazda wieczoru. Bilety na Koncert Galowy w cenie 120 zł dostępne są do nabycia albo stacjonarnie, w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-15:00), albo internetowo za pośrednictwem platformy biletyna.pl (do ceny biletu doliczona jest opłata serwisowa portalu).

  Jeśli chodzi o sam konkurs, dla osób, które wezmą w nim udział do wygrania są nagrody pieniężne w wysokości nawet 5000 zł, a także voucher na nagranie swojego własnego singla w ERDEK Studio, a także laureatom zostaną rozdane statuetki. Ambasadorem konkursu także i w tym roku jest Robert Janowski, który m.in. od wielu lat prowadził popularny program telewizyjny „Jaka to melodia?”. Organizowany konkurs ma na pewno pomóc młodym osobom w ich muzycznej karierze, będzie sprawdzeniem doświadczenia oraz możliwości muzycznych każdego uczestnika.

  Jeśli chodzi o ważne daty, zapamiętaj, że zgłoszenia trwają do 25 marca 2024 roku. O tym, kto przeszedł pierwszy etap i dostał się spośród wielu zgłoszeń zadecyduje specjalne jury i ogłosi to na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/RDK.Rzeszow w dniu 12 kwietnia 2024 roku. Do 17 kwietnia uczestnik musi wpłacić akredytację w wysokości 100,00 zł od jednej osoby na konto Organizatora.

  Zgłoszenia należy przesłać wypełnione drogą online, które znajdziesz na stronie internetowej https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQ3JasiJAyMOvmFCSDvmiFl_KMrmqf9YLIABi4WpjrPF-2kQ/viewform. Należy w formularzu dołączyć nagranie w formacie MP3, w którym wykonujesz jedną piosenkę o charakterze aktorskim, filmowym czy też musicalowym w polskim lub obcym języku. Nagranie podpisz swoim imieniem oraz nazwiskiem, a sam filmik nie powinien być w żaden sposób przerabiany, ani montowany. Osoby, które spodobają się jury, zostaną zaproszone na finał festiwalu, 25 kwietnia. Z kolei dzień później (26 kwietnia) odbędzie się Koncert Galowy z udziałem samych laureatów festiwalu. Będzie też wtedy ogłoszenie wyników, rozdanie nagród oraz koncert jurora całej imprezy razem z jego zespołem.

  Jeśli chodzi o kategorie, przewidziano 3 grupy, do których zostaną zakwalifikowani wybrani uczestnicy. Pierwsza z nich to wiek od 13 do 15 lat (rocznik 2009-2011), II kategoria – 16-18 lat (rocznik 2006-2008), III kategoria – 19 i więcej lat (rocznik 2005 i starszy). A śpiewający wokaliści mogą wystąpić zarówno bez żadnego akompaniamentu, do podkładu muzycznego MP3, albo do maksymalnie dwóch granych instrumentów.

  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do zgłoszeń. Szczególnie należy się pospieszyć, gdyż do końca trwania zgłoszeń zostało na prawdę niewiele czasu! A cały regulamin, w którym jest więcej informacji znajduje się na stronie internetowej  https://rdk.rzeszow.pl/piosenka-w-meloniku-2024-zgloszenia/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com