środa, 17 lipca, 2024
+

  Wiemy, kiedy odbędzie się kolejna edycja Rockowej Nocy w Rzeszowie w tym roku! Estrada Rzeszowska podała dokładną datę!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W tym roku w Rzeszowie odbędzie się w cieplejszym okresie wiele wydarzeń, przede wszystkim wspaniałych koncertów, na których pojawi się na rzeszowskich scenach wiele popularnych, polskich gwiazd. Jednym z tych wydarzeń będzie Rockowa Noc. To z pewnością jedna z ważniejszych imprez w rockowym stylu, z których słynie Podkarpacie. Podajemy już teraz datę, kiedy odbędzie się ten festiwal, zrzeszający fanów nieco mocniejszych brzmień, w tym właśnie rocka. Impreza będzie kilkudniowa i wiemy już teraz, uchylamy rąbka tajemnicy, że odbędzie się ona w dniu 28 września 2024 roku! Jeśli chcesz poznać więcej informacji, śledź koniecznie i bądź na bieżąco z Estradą Rzeszowską, zaglądając na stronę internetową – https://www.facebook.com/EstradaRzeszowska.

  To będzie już 19. edycja festiwalu, i będą obowiązywały, by wejść na te rockowe koncerty – bilety, wejściówki. O tym, kto się pojawi i co się będzie działo w ramach najbardziej rockowego wydarzenia w Rzeszowie dowiemy się z czasem. Zgodnie ze swoją tradycją Rockowa Noc co roku promuje lokalnych rzeszowskich artystów sceny niezależnej. Z kolei stałym punktem programu Rockowej Nocy jest tzw. „afterparty” w postaci rozpalania nocnego ogniska, gdzie można poczuć niesamowity klimat integrując się z innymi przy wspaniałej muzyce. Ale impreza ta to nie tylko koncerty, ale również i konkurs na najlepszego artystę, bądź też najlepsze zespoły rockowe.

  Cóż, nie możemy się już doczekać imprezy, oraz większej liczby informacji odnośnie tego rockowego święta. Ciekawe, jakie dodatkowe atrakcje zostaną przygotowane? Kto zagra i zaśpiewa podczas koncertów? I jakie zespoły będą ze sobą rywalizowały o nagrodę? Tego dowiemy się możliwe, że już niebawem.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com