środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Zbliża się Wielkanoc, a Tyczyn przygotował coś specjalnego na to święto – jarmark, na którym będzie obecnych 26 wystawców!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zbliża się wielkimi krokami Tyczyński Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 24 marca w godzinach od 8 rano do 14 popołudniu. Na specjalnych stoiskach, będzie czekało na odwiedzających aż dwudziestu sześciu wystawców z różnymi produktami.

  A będzie można tego dnia kupić wszelkie ozdoby dekoracyjne do domu na nadchodzące święta, makramę, czyli modne plecionki, które możesz powiesić na ścianie i które nadadzą wnętrzu przytulanego charakteru. Do tego, będzie też coś do zjedzenia. Wędliny, miody, wszelkiego rodzaju sery, ciasta, ciasteczka, wypieki, a także przetwory, na pewno uzupełnią twoją spiżarnię, szczególnie przydadzą się na nadchodzące święta. Oprócz tego, będą też dostępne do kupienia wiklinowe koszyczki, baranki wielkanocne, sojowe świece, piękne rękodzieło, drewniane misy albo serwetki z motywem wielkanocnym. A wszystko to odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie.

  Organizatorzy już teraz zapowiadają, że będzie pysznie, pachnąco, kolorowo, a klimat nadchodzących Świąt Wielkanocnych będzie unosił się w powietrzu. Na dołączonym przez nas plakacie zobaczysz, jacy wystawcy będą obecni tego dnia w Tyczynie, po kolei. Niedziela jest dniem wolnym od pracy, zatem zarezerwuj sobie wolne południe, by wybrać się do Tyczyna i zakupić potrzebne artykuły, szczególnie na nadchodzące Święta Wielkanocne!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com