środa, 17 lipca, 2024
+

  Należysz do klubu fotograficznego na Podkarpaciu? Zgłoście swoje zdjęcia na konkurs organizowany przez rzeszowskie WDK!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Startuje w tym roku już 22 edycja Podkarpackich Konfrontacji Fotograficznych. To konkurs na najpiękniejsze zdjęcia. A do przesyłania zgłoszeń zaprasza i jednocześnie gorąco zachęca Wojewódzki Dom Kultury. Jednym z warunków jest to, by mieszkać w naszym regionie, w naszym województwie, na Podkarpaciu. A brać udział w „konfrontacjach” mogą koła, grupy fotograficzne oraz kluby, które działają tutaj. Zrobione i podpisane zdjęcia, które będziecie chcieli przekazać na konkurs, powinny zostać dostarczone uwaga – najpóźniej do 8 kwietnia, na adres WDK w Rzeszowie. Do tego należy dołączyć krótką notkę, informującą o działalności danej grupy, jej poczynaniach, sukcesach czy jej historii. Do tego, każde nadsyłane zdjęcia mogą mieć dowolną tematykę.

  Zwycięskie kluby bądź stowarzyszenia, zajmujące się pstrykaniem aparatem fotograficznym najpiękniejszych ujęć zdobędą nagrody pieniężne, które zostaną ufundowane przez Dyrektora domu kultury, które mieści się przy ul. Stefana Okrzei 7 w Rzeszowie.

  Minionej edycji, zgłosiło się na konkurs aż kilkaset fotografii, których autorami było 145 osób, pochodzących z 18 podkarpackich kół, bądź też klubów, grup fotograficznych, stowarzyszeń artystycznych. W tym roku wernisaż nadesłanych, wybranych i najlepszych prac fotograficznych odbędzie się 12 kwietnia, w piątek, o godzinie 18, oczywiście w Galerii WDK w stolicy Podkarpacia.

  Do konkursu zaproszeni są wszyscy miłośnicy tej niewątpliwie pięknej dyscypliny sztuki. Jak co roku, na konkurs wpływa multum pięknych zdjęć, które i tym razem stanowią często wspaniałą wizytówkę naszego Podkarpacia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com