niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Wybierz się na wielkanocny piknik rodzinny do Głogowa Małopolskiego z zabawą – poszukiwaniem przez dzieci jajek!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Święta Wielkanocne zbliżają się tak naprawdę wielkimi krokami. Za niewiele ponad dwa tygodnie, usiądziemy do wspólnego śniadania przy jednym stole, w gronie najbliższej rodziny, aby wspólnie świętować ten czas, kosztując wielkanocnych przysmaków. Jedną z tradycji, która przyszła do nas niewątpliwie z zachodu jest zabawa, która polega na organizowaniu dzieciom ciekawego spędzenia czasu, na poszukiwaniu i zbieraniu jajek, pozostawionych w różnych miejscach w ogrodzie. Maluchy z koszyczkami w ręku, poszukują ich, mając przy tym prawdziwą frajdę. W Głogowie Małopolskim, w Parku im. Aleksandra Ładosia, 23 marca, nie w tą, a w następną sobotę, zorganizowana będzie właśnie taka zabawa dla dzieci, połączona z piknikiem i z wieloma innymi atrakcjami. Zabierz swoje dziecko i wspólnie spędźcie ten czas wielkanocny na rozrywce i rekreacji.

  Głogów Małopolski zaprasza do siebie, w godzinach od 12 do 16. Na imprezę wcale nie trzeba się zapisywać, wystarczy, kiedy przyjdziesz wpłacić dowolną kwotę pieniędzy, na rzecz Stowarzyszenia MY – organizatora wydarzenia. Ta organizacja non profit, zajmuje się najogólniej mówiąc wpieraniem dzieci, pochodzących z ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego z siedzibą w Rzeszowie. Organizuje co jakiś czas na przykład akcję „Aktywne piątki” oraz wiele innych edukacyjnych oraz rozwojowych projektów.

  Oprócz poszukiwania jajek, będzie też mnóstwo innych zabaw, zajęć i w końcu atrakcji. Zaplanowano na ten dzień piknik, różne gry, a także i morsowanie z klubem Morsa „Słoneczko”, oczywiście tylko dla chętnych.

  A jeśli twoje dziecko weźmie udział w zabawie z poszukiwaniem jajek, będzie rywalizowało z innymi maluchami, o to, by znaleźć ich jak najwięcej. Maluchy z najlepszym wynikiem wygrywają. A na trzech pierwszych zwycięzców czekają ciekawe nagrody – niespodzianki. Najmłodsi będą musieli zmierzyć się z dodatkowymi zadaniami i wzywaniami, podczas trwania całej zabawy, które przygotuje dla nich Michał Bartusik z FIGHT FUN JUDO oraz klub futbolu Amerykańskiego Rzeszów ROCKETS.

  Organizatorzy zapowiadają wspaniała zabawę, która sprawi uśmiech i radość wszystkim, biorącym udział w niej szczególnie dzieciom.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com